safari kullanıcısının son içeriği

1. safari

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

merhaba hangi promosyon kodunu kullandınız
  2. safari

5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (30 Haziran - 01 Temmuz 2012)

Ynt: 5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (30 Haziran - 01 Temmuz 2012) Otobüsle gelecek arkadaşlar için bilgilendirme; bolu otobüs terminalinde seben turizme ait 0.374.2157649 numarayı arayıp araç beklediğinizi söylüyorsunuz. boludan 9 -11 -13 -15 gibi tek saatlerde çıkan araç 20...
  3. safari

5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (30 Haziran - 01 Temmuz 2012)

Ynt: 5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (30 Haziran - 01 Temmuz 2012) Cumartesi sabahı orada olacağım arabasız geleceğim (sponsorum nilüfer turizm :) )
  4. safari

Acil Kan İhtiyacı

Merhabalar Bostancı Fatih Sultan Mehmet Hastanesinde Yatmakta olan Arkadaşımızın Babası için A Rh- Kana İhtiyaç vardır. Yardımcı olmak isteyen arkadaşlar için irtibat 0536 648 30 13 saadet gökçegöl
  5. safari

Istanbul'a yakin kamp alanlari

Ynt: Istanbul'a yakin kamp alanlari İstanbul çevresi diye düşünürsek yedigöller biraz uzak kalır . Kaldı ki yedigöller geçen sene özel sektöre kiralandıktan sonra kamp alanından çok günü birlikçilerin piknik alanına döndü. birde turla gelenlerin gürültüsü ... tabi bunlar aslında olumlu...
  6. safari

Kamp Alanı Enerji Tüketimi / Şarj Sorunu vb Çözüm Arayışları

Ynt: Kamp Alanı Enerji Tüketimi / Şarj Sorunu vb Çözüm Arayışları Bu sorunu 2010 da çözdüm Araçla gittiğimiz kamplar için (çanta için ağır biraz) 12 v 7A aküye bağlı bir sistem yaptım bu sistemde 12v veya 220 den şarj modülü 5v usb çıkış modülü (cep telefonu şarj kitleri ,kamera vb 5v çalışan...
  7. safari

Quechua markasının ürünlerini kullanan var mı?

Ynt: Quechua markasının ürünlerini kullanan var mı? Ben bir saat aldım W500 diye aman Allahım Altımetre hep yanlış ölçüyor . pusulası şaşıyor sürekli kalibrasyon istiyor. Kesinlikle şunu söyleyebilirim elektronik çok fonksiyonlu saatleri alınmaz.
  8. safari

Pusuladan Saat Nasıl Ögrenilir?

Ynt: Pusuladan Saat Nasıl Ögrenilir? Teşekkürler bilgiler için Ayrıca Konuyla ilişkili olarak, Güneş sabah 6 ile 9 arası doğuda 9 ile 12 arası güneydoğuda, 12 de güneyde, 12 ile 15 arası güneybatıda, 15- 18 arası batıda olucağından tahmini saat hesaplamaları yapılabilir. (biliyorum çok basit...
  9. safari

Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

Ynt: Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur... Kış daha bitmedi....Polardan ziyade bere olsa iyi olurdu. eksi 10 derecede çok gerekli :) bkz. Sandras Dağı
  10. safari

Teknik Malzemeler ve Uçak Seyahati

Ynt: Teknik Malzemeler ve Uçak Seyahati evet sorunsuz olarak gittim ve döndüm. ama bıçağımı yanıma almadım diğer tüm malzemeler ,elektronik eşyalar küçük sırt çantam ile el bagajında taşıdım sorun çıkmadı
  11. safari

Teknik Malzemeler ve Uçak Seyahati

arkadaşlar merhabalar ben bir kamp dönüşü trabzondan uçakla dönmek zorundayım. uçakta bağajda ;avcı bıçağı ,kafa feneri ,çadır feneri, yedek pil gibi malzemelerle seyahat edebiliyormuyuz? daha önce şehirlerarası seyehat etmiş arkadaşlardan bu konuda yardım bekliyorum. Teşekkürler
  12. safari

Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

Ynt: Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur... merhabalar peki yarın (21.07.10) dernekte misiniz? bir arkadaşım tişört almak istiyor...
  13. safari

3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010) arkadaşlar bilmiyorum burası yeri mi ama festival dolayısıyla karar verdiğim için buraya yazıyorum yeni bir çanta almaya karar verdim 55 lt ve üstü 2 çanta arasında kaldım sizce hangisinı almalıyım ? üçüncü...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri