sadık59 kullanıcısının son içeriği

1. sadık59

2 Çanta + 1 Çocuk Çadır Kamp Ile Yurt Dışı

1 mayıs 2016 8 günlük bir gezi planlıyorum KLM havayollarından 455 TL gidiş dönüş bilet aldım oldukça hesaplı oldu ama gerek amsterdamda gerekse hollanda gezilecek yerler konusunda hiç bir bilgim yok tamamen karadüzen gidecem bakalım ne olacak
  2. sadık59

Kendi Aracımızla İran - Azerbaycan - Gürcistan Seyahatimiz

aydın havası olmuş arkadaşım bizi heveslendirdin biraz içeriklerden bahse resimlerle donat bekliyoruz yazının devamını
  3. sadık59

Araç ile Bulgarsitan - Sırbistan - Bosna Hersek - Hırvatistan - Karadağ - Arnavutluk - Makedonya

ahmet kısa kesmişsin yazıyı devamını bekliyoruz
  4. sadık59

RUSYA ( Bati Sibirya-Ural Bolgesi-Omsk-Tyumen-Tobolsk-Yekaterinburg)

Ynt: RUSYA ( Bati Sibirya-Ural Bolgesi-Omsk-Tyumen-Tobolsk-Yekaterinburg) zevkle okudum paylaşımlarınızı..... sunumunuz ve fotoğraflar bir harikaydı doğrusu...
  5. sadık59

BEYAZ MARTI Adriyatik Yollarında

Ynt: BEYAZ MARTI Adriyatik Yollarında zekle okudum
  6. sadık59

Rusya-Ukrayna-Moldova ( 2013 İlkbahar )

Ynt: Rusya-Ukrayna-Moldova ( 2013 İlkbahar ) takip ilgilnbilirim
  7. sadık59

balkanlara gelenler makedonyada ohridte konaklayanlara merkezde pansiyon ve ap

Ynt: balkanlara gelenler makedonyada ohridte konaklayanlara merkezde pansiyon ve ap gelince basıl bulacağız irtibat nasıl olacak?????? ;D
  8. sadık59

RUSYA(moskava vs)

Ynt: RUSYA(moskava vs) takip ;)
  9. sadık59

RUSYA-UKRAYNA-POLONYA CİVARI YOL ARKADAŞI ARIYORUM

Ynt: RUSYA-UKRAYNA-POLONYA CİVARI YOL ARKADAŞI ARIYORUM takip :D
  10. sadık59

balkanlara gelenler makedonyada ohridte konaklayanlara merkezde pansiyon ve ap

Ynt: balkanlara gelenler makedonyada ohridte konaklayanlara merkezde pansiyon ve ap takip fiyatlar ?????
  11. sadık59

Romanya Ukrayna Polonya Cek Cumriyeti Avusturya Almanya Yol arkadaşı arıyorum.

Ynt: Romanya Ukrayna Polonya Cek Cumriyeti Avusturya Almanya Yol arkadaşı arıyorum. Romanya Ukrayna Polonya Cek Cumriyeti Avusturya Almanya Yol haritasına arkadaş olabilirim ersan yeşil pasaportum var yalnız yurt dışı tercübem fazla yok, dil konusunda da sıkıntım var, masraflarına katılır...
  12. sadık59

Balkanlar 8 ülke gezi notlarım

Ynt: Balkanlar 8 ülke gezi notlarım heyecanla bekliyoruz :D
  13. sadık59

sateve şenlikleri ve batum gezim

Ynt: sateve şenlikleri ve batum gezim sayın ergün bey batuhan bey teşekkür ederim çalışan kesim için pek uygun bir yer değil zira maaşlar çok düşük ama burda emekliye ayrılmış kişiler için çok uygun bir yer hayat çok ucuz ilerde ne olur bilemem zira yurdum insanın batuma aşırı ilgisi biraz...
  14. sadık59

Gezenbilir; Ceranus ile 2. Kirmir Kanyonu Yürüyüşü (8 Temmuz 2012)

Ynt: Gezenbilir; Ceranus ile 2. Kirmir Kanyonu Yürüyüşü (8 Temmuz 2012) süpersiniz bu tür etkinliklerin duyurularını mail yolu herkese açarsanız katılımcıların sayısı dahada artar katılmayı çok isterdim doğusu bu arada suyu neden çekilmiş yoksa bir hes faciasına mı kurban gitmiş
  15. sadık59

sateve şenlikleri ve batum gezim

Ynt: sateve şenlikleri ve batum gezim batumla ilgili çok şey yazıldı o nedenle aynı şeyleri ve resimleri çok fazla paylaşmıyacam sınırın diğer tarafında rastlantı sonucu karşılaştığımız taksici davut abimiz (+995 593 49 30 51) gezimiz boyunca fazla yorulmadan bize batumu gezdirme ve tanıtma...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri