Replades kullanıcısının son içeriği

1. R

Bu araç hakkında bilgisi/yorumu olan?

Ynt: Bu araç hakkında bilgisi/yorumu olan? Merhaba, Aracın fotoğraflarını yükler misiniz?
  2. R

Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim!

Ynt: Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim! Merhaba, Dün eşimle birlikte uğradık, fakat Mert Bey mağazada değildi. Bir adet The North Face Atlas Triclimate siyah ceket aldık, %40 indirimle 287 TL'ye geldi (%40 indirim tek çekim ve nakitte geçerli). Ben aynı model ceketin...
  3. R

Ynt: Bu araç hakkında bilgisi/yorumu olan? Adem Bey merhaba, Bilgilerinizi kaydettim. Teşekkür ederim.
  4. R

Ynt: Bu araç hakkında bilgisi/yorumu olan? Ben İstanbul'dayım :) Burada hep bahsedilen Maslak'taki Hüseyin Usta var okuduğum. Benim de düşüncem, bir aracı almadan önce buraya göstermek, makinaya bağlatıp sorunlarını öğrenmek. Bazen de aracı alıp 1 ay sonra satmak isteyen satıcılar olduğunu...
  5. R

Ynt: Bu araç hakkında bilgisi/yorumu olan? Açıkçası bu noktadan bakmamıştım. Ben hep 180.000km ya da 230.000km olsun çok farketmez diye düşünürdüm. Açıkçası alıp binmek istediğim bir araç olduğundan da öyle düşünmüş olabilirim. Peki, 180.000 civarı 2003 model bir Disco TD5'in fiyat aralığı ne...
  6. R

Ynt: Bu araç hakkında bilgisi/yorumu olan? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-dusuk-vergi-dusuk-sarfiyat-yuksek-keyif-2000-model-td5-113411934/detay Dediklerinizi de dikkate alınca 3 yaş daha yaşlı da olsa üstteki araç daha mantıklı geliyor, sadece 2006 yılında...
  7. R

Ynt: Bu araç hakkında bilgisi/yorumu olan? Dediğiniz doğru, ama çevremde hiç kullanan olmadığı için mecburen internetten araştırmak durumunda kalıyorum, tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. 2003 model 2.5TDI motora sahip ve 225bin km.'de bir aracın fiyatını 40bin TL olarak referans alıp...
  8. R

Ynt: Bu araç hakkında bilgisi/yorumu olan? Merhaba, Görüşünüz için çok teşekkürler, ama ben hiç 40 bin TL yazan da bulamıyorum, bu araç belki sorunsuzdur diye düşünmüştüm. Sahibinden.com'da 40 bin altı üç dört araç olsa da onların da pert kaydı var, hatta km+model olarak bunun benzeri araçlara...
  9. R

Ynt: Bu araç hakkında bilgisi/yorumu olan? Evet, Tramer'den sorgulatmak lazım elbette. Önerileriniz için teşekkürler.
  10. R

Merhaba arkadaşlar, Temiz, tercihen 2003 dizel Discovery almayı planlıyorum. Aşağıdaki araç hakkında bilgisi ya da bir yorumu olan var mı? Daha ucuz olan bir kaç araç daha var ama pert kayıtları var. Bunun var mı bilmiyorum...
  11. R

Bıçak Bakımı Nasıl Olmalı?

Ynt: Bıçak Bakımı Nasıl Olmalı? Eylem Bey merhaba, Sanıyorum bana yanıt veren kişi teknik olarak konuya hakim değil. Zeytinyağı önermemesinin sebebini sorduğumda aşağıdaki gibi bir yanıt geldi:
  12. R

Ynt: Bıçak Bakımı Nasıl Olmalı? Bu arada, Bora bıçaklarından bir yetkiliye email yolu ile bıçak sapını korumak için zeytinyağı kullanımını sordum. "Önerdiğimiz bir yöntem değildir." cevabı geldi. Bilginize,
  13. R

Ynt: Bıçak Bakımı Nasıl Olmalı? Eylem Bey merhaba, Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Üstte belirttiğiniz bezir yağını tiner ya da terebentinle nasıl (hangi ölçüde) inceltebiliriz?
  14. R

Doğa Yürüyüşü için Mont Seçimi Hk.

Ynt: Doğa Yürüyüşü için Mont Seçimi Hk. Dış katman olarak Marmot Selkirk Fire / Afterdark Gore Tex almayı planlıyorum. Aranızda bunu kullanan var mı? Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı rica edebilir miyim?
  15. R

Ynt: Bıçak Bakımı Nasıl Olmalı? Dediğiniz ürün bu değil mi? http://www.hilalavmarket.com/default.asp?git=9&urun=519

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri