red34 kullanıcısının son içeriği

1. red34

Bir Navaranin Yeniden Dogusu

Ynt: Bir Navaranin Yeniden Dogusu dodik fiatlarınız nedir acaba..? yapılacak olan arac navara.....kolay gelsin....
  2. red34

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Doğuş senin adına sevindim kardeşim ALLAH yardımcın olsun vede hayırlı teskereler diyelim.. :)
  3. red34

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar yakışmış doğuş yakışmış..:) ama navarasız asla derim ben..... ;) vede gezide başına gelen şeyden pek hoşlanmadım ...bundan sonra tecihlerinde daha dikkatli ol derim... :) kolay gelsin....
  4. red34

Ynt: Bir Navaranin Yeniden Dogusu kırmızı olsun kırmızı.... ;) anladın sen onu.... ;)
  5. red34

Ynt: Bir Navaranin Yeniden Dogusu tampon takılmadan olmuş diyemem... :D
  6. red34

Ynt: Bir Navaranin Yeniden Dogusu yalannnnn yalannnnn .... ;D yaw 3 ay oldu beee.... ??? neyse bu hafta son şansın artık yoksa bittin sen cocuğum..... ;)
  7. red34

Ynt: Bir Navaranin Yeniden Dogusu Doğuş o zaman en kısa zamanda antalya ya geleyim bi.. :) deneriz arabaları artık kim kimi çekerse diyelim ne dersin... ;)
  8. red34

Ynt: Bir Navaranin Yeniden Dogusu ee şimdi araba ne oldu ... bittimi yani.... diğer işler ne alemde.... ???
  9. red34

Ynt: Bir Navaranin Yeniden Dogusu Doğuş nostalji olmuş valla..antalya hatırası desene.... ;)
  10. red34

Ynt: Bir Navaranin Yeniden Dogusu bir dahaki gelişinizde haberleşelim size derhal yardımcı olurum seve seve...kolay gelsin.....
  11. red34

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar valla benim lastikler 35 inç e denk geliyor ...ben senelerdir kullanıyorum bir sıkıntım olmadı ....hız olarakta ben yolda denedim araba km si 80 ise otomatik ölçümlere göre 92 ile 90 km arası değişiyor.....yani 10 ila 12 km fazla sürat yapıyormuşsunuz gibi oluyor...
  12. red34

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar valla lastik konusunda uzman değilim ama benim arabamda 17 jant ve 315 lastik var herhangi bir problem yaşamıyorum ....yalnız araba kaç model ... ::) ön tampon sıkıntı yaşatıyor....bende ön tampom arb ...orjinal tampon kesildikten yerine takılırsa lastik için yer...
  13. red34

Ynt: Bir Navaranin Yeniden Dogusu acaba hangi şehirdesiniz... ??? eğer istanbul daysanız yer tavsiye edebilirim...kolay gelsin...
  14. red34

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar oğlum ne cabuk sattın sayfayı ya.... ;) neyse senin için hayırlısı neyse o olsun diyelim.... :)
  15. red34

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar e hadi kolay gelsin sana Doğuş...bakalım bu sefer ne yapacaksın... :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri