ranger60 kullanıcısının son içeriği

1. ranger60

Kar Küreyen Lada Niva

Ynt: Kar Küreyen Lada Niva ben resim göremiyorum neden acaba
  2. ranger60

Ford Ranger 4x2 xlt

Ynt: Ford Ranger 4x2 xlt herkeze çok teşekkür ederim airbag konusunu bende anlamış değilim emniyet kemerim takılı değildi herhangi bir şekilde kesip ucunu fln da takmadım uyarı susturmak için ama ne hikmetse hava yastıkları açıldı yinede normalde bende emniyet kemeri takılı değil iken hava...
  3. ranger60

Ford Ranger 4x2 xlt

Nadir abi çok teşekkür ederim abi ALLAH razı olsun önce kazadan öncekş resimleri koyuyorum kazadan sonrakiler şimdi elime ulaştı bunlarda kazadan sonrakiler yani eserim :-\ o kadar sert vurmusumki çelk şasileri eğmeyi bile başarmışım camdaki çatlak kafam sayesinde oldu bayağı bi...
  4. ranger60

Ford Ranger 4x2 xlt

ALLAH razı olsun teşekkür ederim
  5. ranger60

Ford Ranger 4x2 xlt

arkadaşlar öncelikle konuyu açmak için uyugun bi yer bulamadım başımdan geçen üzücü bi olayı sizlerle paylaşmak istedim çok sevdiğim aracım ranger 4x2 ile 21/06/2008 cuma günü saat 13:20 sularında asırı hız sebebiyle yine ford marka bir tır ile çarpıştım hastaneden bu gün taburcu oldum aracın...
  6. ranger60

Videoları İzleyemiyorsanız

Ynt: Videoları İzleyemiyorsanız ag baglantılarıma sag tıklıyoruz özellikler diyoruz yerel ag baglantısına da sag tıklıyoruz yıne ozellıkler dıyoruz daha sonra internet erişim kuralları TCPP\IP ye cıft tıklıyoruz asagıdakı dns sunucusunu kullan dıyoruz ve yeglenen dns sunucusuna 4.2.2.3...
  7. ranger60

Videoları İzleyemiyorsanız

Ynt: Videoları İzleyemiyorsanız yanlız sedat abi ben normalde aklına gelen butun vıdeo sıtelerınde ızlıyorum tum vıdeoları fırefox ıle de denedım burdakılerı ızleyemedım abı lınk verdıklerı zaman tıklıyorum ızlıyorum ama bazı konularda ne lınk ne vıdeo hıcbırısı gorunmuyor
  8. ranger60

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 erhan abi araban güzel gercekten bu arada lastıklerınde gercekten cok hosuma gıttı abı araban bosken bu engellerı asmıssın bır de arkasında cok degıl 500 kg 600 kg yuk oldugunu dusun bu araclar gercekten cok guclu bende cok memnunum off road a cıkamadıgımdan resım...
  9. ranger60

Trafik Cezası...

Ynt: Trafik Cezası... ya bence hiç gerek yok ama yine de siz bilirsiniz senınde soyledıgın gıbı goruntuyu engelleyıp arac kullanımını tehlikeye dusurmek dıyorsun on camda fılm yoktur tahmınımce bunun da soforun gorme olayı ile hiçbir alakası yok bence ama tavsıyem fılm taktırmıcam ama arabamın...
  10. ranger60

Trafik Cezası...

Ynt: Trafik Cezası... arkadaslar camlara film cektirmenın belırlı bır cezası yok yapmayın lutfen efe_41 arkadasım fılmden ceza yazmamıslardır emınmısın dıger ceza da baska bır maddeden olmasın ıyıce baktınmı ınternetten bnm arabamın camları da fılmlı bır keresınde benı durdurdu polıs yuksek...
  11. ranger60

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 arkadaslar bende ranger kullanıyorum iki tane biri 2005 biri 2006 4x2 xlt bir tane de 4x4 xlt 2005 model var aracları beledıyede kıralık olarak calıstırıyoruz ve kısın karla mucadele ekıbınde calıstım bu kısın tokatta cok agır gectıgınıde hesaba katın kesınlıkle hıcbır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri