punkbunny kullanıcısının son içeriği

1. P

Araç Tavsiyesi (4*4)

Teşekkürler abi. Dediğin gibi gidip arastırmam gerekiyor General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. P

2005 Suzuki Grand Vitara 2,0 Otm Düzeltme Ve Ilave Çalışmaları

Dün gece keyifle 17 sayfalık süreci okudum abi. Çok keyıf aldim. Yeni araç aldiniz mı? General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. P

2005 Suzuki Grand Vitara 2,0 Otm Düzeltme Ve Ilave Çalışmaları

Bu kadar emekten sonra bu aracı satmak çok zor olmuştur General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. P

Araç Tavsiyesi (4*4)

Edit: Abi ben yaşını bilmediğimden dolayı hocam diye hitap ettim sımdı profılıne bakınca yaşınızın büyük olduğunu farkettim. Kusura bakma abi. Hocam öncelikle ağzına sağlık. Yazdıkların hem benim için hem de dıger arkadaşlar için yol gösterici çok güzel bilgiler. Çok çok teşekkürler. Şimdi...
  5. P

Araç Tavsiyesi (4*4)

Teşekkürler hocam General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. P

Araç Tavsiyesi

Teşekkürler hocam General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. P

Araç Tavsiyesi

Hocam su an öğrenciyim okulum bittiğinde gorev yerım bellı degıl ancak yozgat ya da kayseride çalışma ihtimalim fazla. Sizce önce gidip usta mı bulmalıyım? o sehırlerde olmam sıkıntı çıkartır mı? General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. P

Araç Tavsiyesi

Hocam piyasadan cekıldıler falan dıyorlar. Bu durum bı sıkıntı çıkartır mı? General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. P

Araç Tavsiyesi

Agirlıklı olarak şehir içi kullanacağım, haftada bır iki gün dağ bayır çıkabileceğim bir araç arıyorum Öyle agır off road degıl yagmurdan kardan çamurdan giderim o kadar yani... Aracı aldıktan sonra 3 yıl falan binmeyi düşünüyorum daha sonrasinda başka bır araca geçip (mini cooper...
  10. P

Araç Tavsiyesi

Agirlıklı olarak şehir içi kullanacağım, haftada bır iki gün dağ bayır çıkabileceğim bir araç arıyorum Öyle agır off road degıl yagmurdan kardan çamurdan giderim o kadar yani... Aracı aldıktan sonra 3 yıl falan binmeyi düşünüyorum daha sonrasinda başka bır araca geçip (mini cooper...
  11. P

Araç Tavsiye

12. P

Araç Tavsiyesi (4*4)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri