pixelyus kullanıcısının son içeriği

1. pixelyus

V6 - Vitara Hakkında Düşüncelerimiz

Ynt: V6 - Vitara Hakkında Düşüncelerimiz Ağırlık işini kafanıza takmayın. Herkes ağır batar diyor ama ben 2,5 v6 aracımla; 1,6 veya 2,0 v6 nın geçip de benim battığım yer olmamıştır. Bu kadar ağırlıklar fark yaratsaydı kimse VX80, Pajero, Range Rover'e binmezdi. Onların ağırlığı bizimkinin çok...
  2. pixelyus

Vitara 1.6 Jlx Wagon ile Grand Vitara 1.6 Arasında Fark Var mı?

Ynt: Vitara 1.6 Jlx Wagon İle Grand Vitara 1.6 Arasında Fark Var Mı? Arkadaş zaten 99-03 arası vitara ve grand vitaraları sormuş. 1.6 vitara çokca var, ama bana göre o kasaya 2.0 - 2.5 motorlular tercih edilmeli. Benim şahsi görüşüm. Vergi vs. avantajlarını göz önüne alınırsa tercih kişiden...
  3. pixelyus

Vitara 1.6 Jlx Wagon ile Grand Vitara 1.6 Arasında Fark Var mı?

Ynt: Vitara 1.6 Jlx Wagon İle Grand Vitara 1.6 Arasında Fark Var Mı? Grand vitarada şase olmaz olur mu :) biz neyin üzerinde gidiyoruz :) 2006 sonrasında çıkan Grandlarda bildiğimiz anlamda şasi yok. Monokok denen ve daha güvenli otomobil şasesi var. 2005 e kadar üretilen grandlar (yuvarlak...
  4. pixelyus

Mt Lastik İhtiyacı

Ynt: Mt Lastik İhtiyacı Yokohama Geolander MT den şaşmayın derim.
  5. pixelyus

Alınık 2000-2001 5k Vitara...

Ynt: Alınık 2000-2001 5k Vitara... Ben aracın kmsinden çok bakımlı olmasına önem veriyorum. Düzenli motor, şanzuman, yürüyen bakımları yapılmış 200bindeki bir araç hor kullanılmış 100bin deki araçtan yeğdir diye düşünüyorum. Ayrıca 2.5V6 nın bence bir avantajı da şu, büyük motor aynı hızı...
  6. pixelyus

Alınık 2000-2001 5k Vitara...

Ynt: Alınık 2000-2001 5k Vitara... Vedat Bey, 2.5 v6 kullanıcısı olarak düşüncelerimi aktarayım. Bence bu araç suzukiler arasında ayrı bir yere sahiptir. Her bakımdan amerikanvaridir. Kokpiti, görünümü ve kabin sessizliği ve motor sesi vs. Amerikanın güzel taraflarını japonun sorunsuzluğuyla...
  7. pixelyus

5san Yükseltilmiş Viara Lastik Ebadı Ne Olmalı

Ynt: 5san Yükseltilmiş Viara Lastik Ebadı Ne Olmalı ideali 225x75x16 o bile tam turda ve artikülasyonda sürtme yapıyor.
  8. pixelyus

Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

Ynt: Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (imal Etme) 2013 ün, ikinci yarısına geldik. Umarım çalışmalar programınıza göre devam etmiştir. Merakla bekliyoruz.
  9. pixelyus

Çakma arka dif. kilidi (fiddle brake)

Ynt: Çakma arka dif. kilidi (fiddle brake) Bu sistemi ön tekerleklere de uygulamak mümkün olur mu? Arkada kilit olanlara, ön için de bir alternatif oluşturabilir diye düşünüyorum. ön arka kilit, enfes olur.
  10. pixelyus

Offroad araca telsiz

Ynt: Offroad araca telsiz bu sitelerden takip edebilirsiniz, yanılmıyorsam mayıs ve ekim ayında yapılıyor sınavlar http://www.kiyiemniyeti.gov.tr/ http://www.trac.org.tr/
  11. pixelyus

Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı şaban usta bizim gelmemiz mümkün değil, ama videoları 4 gözle bekliyoruz. çamurunuz bol olsun.
  12. pixelyus

suzuki x90 aracına uygun mt - at lastik seçimi

Ynt: suzuki x90 aracına uygun mt - at lastik seçimi en üstteki araçta yokohama geolander mt takılı bu lastiğin de üretilen en büyük boyu 31/10.5R15, buna göre hesap edersiniz artık. en alttaki resimdeki sastik diğerlerinden ufak ve 2 inç gibi yükseltme olduğunu düşünüyorum.
  13. pixelyus

98 suzuki grant vitara

Ynt: 98 suzuki grant vitara immobilizer de olabilir. bazen algılamıyor, kapıları kitleyip tekrar açmayı denediniz mi. veya araç otomatikse P veya Nye tam oturduğundan emin misiniz.
  14. pixelyus

suzuki x90 aracına uygun mt - at lastik seçimi

Ynt: suzuki x90 aracına uygun mt - at lastik seçimi merhaba, X90 hakkında bilgim olmamakla beraber, bu ebat lastikle yükseltme, kesme vs işlemi yapılmazsa ilk artikülasyonda yampon ve çamurlukların doğranacağı garanti diyebilirim. Benim 2inç yükseltmeli, 225x75x16 lastikli grandda bile...
  15. pixelyus

Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı Şaban usta sabrınız ve azminiz için sizi kutlarım. Konuyu başından beri takip ediyorum ve sonuca ulaşmasına çok çok sevindim. Sıfırdan bir araç yaptınız daha ötesi var mı? Aracınız hazır, şu saaten sonra ister motor atarsınız, ister hareketli dingil...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri