pcexpertt kullanıcısının son içeriği

1. pcexpertt

Kaçkar Dağlarında Doğa Yürüyüşü

Merhaba arkadaşlar öncelikle yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Daha önce kamp deneyimim var fakat bütün kamplarımı ücretli kamp alanlarında yaptım yani ormanda tek başıma hiç kamp yapmadım. Gelecek yaz bir arkadaşımla kaçkar dağlarında doğa yürüyüşü yapmak istiyoruz...
  2. pcexpertt

Antalya -muğla - İzmir Kamp Alanları

Arkadaşlar 2 gün sonra kamp yapmaya gidiyoruz aslında karar vermiştik fakat belirlediğimiz kamp alanının fiyatını yanlış öğrenince hayal kırıklığına uğradık. Fiyat olarak uygun olan bildiğiniz kamp alanlarını yazarsanız sevinirim sahil kampı istiyoruz. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür...
  3. pcexpertt

Kamp Yerleri Hakkında

Ynt: Kamp Yerleri Hakkında Aslında camping alanlarında kalmayı çok istemiyoruz fakat çok yer bilmediğimiz için kamp alanlarını tercih ediyoruz cunda adasında nerede kamp kurabiliriz, birde o şekilde değilde kamp ocağımızla birşeyler pişirsek sıkıntı olur mu ?
  4. pcexpertt

Kamp Yerleri Hakkında

Ynt: Kamp Yerleri Hakkında Anladım sağolun. bir sorum daha olacak, biz balıkesire otobüs ile gideceğiz bu ada campinge gitmek için nasıl bir yol izlememiz gerekiyor.
  5. pcexpertt

Kamp Yerleri Hakkında

Ynt: Kamp Yerleri Hakkında Teşekkür ederim hocam yazdım bir kenara ama sanki kişi başı ücret biraz fazla ama değerse veririz tabii ki:) Ayrıca balıkesirde kesinlikle gitmelisiniz dediğiniz yerler var mı
  6. pcexpertt

Kamp Yerleri Hakkında

Merhaba Finallerimiz bittikten sonra 3 arkadaş kampımıza başlayacağız gideceğimiz şehirler bellie fakat nerede kamp yapacağız henüz bilmiyorum. Gideceğimiz ilk şehir Balıkesir, orada birkaç kamping buldum internetten araştırmam sonucunda fakat iyi mi kötü mü bilmiyorum. önceliğimiz deniz...
  7. pcexpertt

Babalar Çocuklar Kampı

Ynt: Babalar Çocuklar Kampı Talep edilen ücret biraz fazla gibi geldi
  8. pcexpertt

Sizce Hangisini Almalıyım

Ynt: Sizce Hangisini Almalıyım Nasıl hocam hoşunuza gitti mi :)
  9. pcexpertt

Ynt: Sizce Hangisini Almalıyım Evet bütün çadırlara zam gelmiş ben çadırı 130 tl'ye aldım 1 gün sonra 154 tl olmuş
  10. pcexpertt

Ynt: Sizce Hangisini Almalıyım 1 hafta önce arpenaz 2xl çadırını aldım çadır gayet iyiye benziyor henüz dışarıda kullanma fırsatı bulmadım fakat eğer 3 kişilik alacaksanız çadırı 2xl işinizi görür gibi çünkü içi çok büyük rahat 3 kişinin hatta acil durumlarda 4 kişinin kalabileceğini düşünüyorum
  11. pcexpertt

İlk Kampım

Ynt: İlk Kampım Burada 3 günlük kamp deneyimi güzel olabilir
  12. pcexpertt

Çadır Alacağım Fikrim Yok

Ynt: Çadır Alacağım Fikrim Yok Bunu kılıfı disk kılıd diğerleri silindir hocam
  13. pcexpertt

Ynt: Çadır Alacağım Fikrim Yok Çadırım biraz büyük olsun istiyorum aslında çokta sorun değil fakat bu çadırların kılıfları çok büyük hocam taşıma da sıkıntı olacağını düşünüyorum
  14. pcexpertt

Ynt: Çadır Alacağım Fikrim Yok anladım çantam zaten şimdiden 7-8 kilo oldu eşyalarımı koymadan başka uygun fiyatlı önerebileceğiniz çadır var mı hocam ?
  15. pcexpertt

Ynt: Çadır Alacağım Fikrim Yok Çok teşekkür ederim hocam

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303