parsbrujah kullanıcısının son içeriği

1. P

İzmir'de Hafta Sonları Off Road ve Keşif Etkinlikleri

Ynt: İzmir'de Hafta Sonları Off Road ve Keşif Etkinlikleri Arkadaşlar yokmu yeni bir etkinlik ? :)
  2. P

TÜV 15.01.2012 itibariyle KUSUR TABLOSU

Ynt: TÜV 15.01.2012 itibariyle KUSUR TABLOSU 2.33.3 Abs sistemi : Yok Ağır kusur ???? benmi yanlış anlıyorum yoksa araçta abs yok ise tüvden geçemiyormu ?
  3. P

L200 4x4 ustalarına yalvarıp yakarma başlığı

Ynt: L200 4x4 ustalarına yalvarıp yakarma başlığı nereden temin ettiniz acaba ?
  4. P

Ynt: L200 4x4 ustalarına yalvarıp yakarma başlığı :-\
  5. P

Ynt: L200 4x4 ustalarına yalvarıp yakarma başlığı ilgiyle takip :)
  6. P

5.2 ne yakar işte cevap.

Ynt: 5.2 ne yakar işte cevap. 2011 L200 2.5 dizel karma tüketim değeri 8-9 litre arası. Karma tüketim içinde 12 km işe gidiş geliş yolu ortalama 1 saat civarı sürüyor, hafta sonu şehir içi kullanımı genellikle trafik yoğunluğu az,şehir dışı otoban kullanımı hız 120km ortalama nadirende...
  7. P

l200 için spacer lazım!!

Ynt: l200 için spacer lazım!! L200 için 4 adet spacer ortalama 500 TL civarına geliyor linkte fiyatlar genelde bu seviyedemi arkadaşlar ? Hem spacer hemde yükseltme istiyorum ama şimdiden kapalı otoparklarda tavan ha deydi değecek gidiyorum :/ bi gün anteni bırakıcam otoparkın birisinde.
  8. P

İzmir'de Hafta Sonları Off Road ve Keşif Etkinlikleri

Ynt: İzmir'de Hafta Sonları Off Road ve Keşif Etkinlikleri Biraz daha bilgi verirmisiniz acaba :) ?
  9. P

Gezi Rotası - Çiçekliköy

Ynt: Gezi Rotası - Çiçekliköy Bir kere gelicem dedim araç sorun çıkardı gidemedim söylediğimde duramadım o yüzden tekrar "bende gelmek isterim" yazmaya elim varmıyor. Ama İzmirde bir gezi olursa, son dakikada (garanti olsun) " bende geliyorum " demek isterim.
  10. P

VİTARA CELİK TANPON İMALATI

Ynt: VİTARA CELİK TANPON İMALATI Bull bar yapmasaydık bende bir tane isterdim kesin :) Arka tarafa tampon yapmayı düşündünüzmü ? stepne , benzin bidonu vs vs takılabilcek bişiler gibi ? Hani kendimede istediğimden değil fikir olsun diye diyorum ;D
  11. P

Off Road Gezilerinde Gereken Donanımlar

Ynt: Off Road Gezilerinde Gereken Donanımlar ARAÇ SINIFLANDIRMASI: D: Standart 4x4 araçlar C: + Arazi lastiği (MT/R), telsiz, ön-arka U bolt ya da çeki kancası, strep, U kilit B: + Vinç, makara, hi-jack, balta, kürek, ilave aydınlatmalar A: + Diferansiyel kilidi, roll-bar-cage, kum...
  12. P

4x2 SUV'a AT lastik takılır mı?

Ynt: 4x2 SUV'a AT lastik takılır mı? Bencede takılır. Aracın bütün tutunma kabiliyeti zemine ancak el kadar basan lastikleri ile doğru orantılıdır. Uludağ yolunda ayağındaki asfalt lastiklerine bakmayıp sağa sola düşüp saplanan 4x4 lerin yanından geçen kar/buz lastikli arkadan itişli 4x1 (diff...
  13. P

VİTARA CELİK TANPON İMALATI

Ynt: VİTARA CELİK TANPON İMALATI Çok güzel olmuş elinize sağlık. Bir tane daha U kilit koyarsanız bence çok daha simetrik olur güzelliği artar :)
  14. P

Bull Bar yapım

Ynt: Bull Bar yapım Bağlantılar sağlam olsun istedim. Destek ayakları 14 milim malzemeden borularda 4 milim malzemeden yapıldı. Sadece şasiden destek almadık. Her iki yanda çeki kancaları var onlardanda destek aldık. Böylece demir tampon üzerindeki U kilitler süs için değil gerçekten aracı...
  15. P

Bull Bar yapım

Ynt: Bull Bar yapım Gündüz birkaç resmini çekebildim :) Resimlerde 2 adet sis farı var ama bugece 4 oldu sayısı :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri