paris kullanıcısının son içeriği

1. P

Başlangıç İçin V-Storm Dl-650 Uygun mu?

Ynt: Başlangıç İçin V-Storm Dl-650 Uygun mu? sevgili baykuş tüm tavsiyeleri ve okuduklarımı aklımda filtreledim ve sonunda başlangıç için ideal olabileceğine inandığım cbr125 aldım dün kendime 2009 honda oto severden akşam motoru sürdüm ve çok doğru bi karar verdiğimi anladım , neticede 33...
  2. P

Ynt: Başlangıç İçin V-Storm Dl-650 Uygun mu? yardımlar ve verdiği bilgiler için herkese teşekkürler....
  3. P

Ynt: Başlangıç İçin V-Storm Dl-650 Uygun mu? Tüm yorumlar için çok teşekkürler arkadaşlar . Ama yaş zaten 33 buyaştan sonra trafik canavarı olmaya pek niyetim yok zaten 650 cc bi motor alsamda mutlaka eğitimini almadan ve kendimi hazır hissetmeden trafiğe çıkmam benim derdim sadece durduk yerde...
  4. P

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu hoşbulduk selam sanada
  5. P

selam herkese, tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum , başlangıç olarak suzuki v-strom dl-650 almayı düşünüyorum , motoru yatırmadan öğrenmek mümkünmü acaba illa ufak cc ilemi başlamak lazım?
  6. P

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu sana da merhaba Yasmin
  7. P

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu bende murat tüm herkese selam, ağaçlar.nete üyeyim burdada acaba ağaçlar.netteki gibi imla kurallarına dikkat edecezmi?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR