p!xeL kullanıcısının son içeriği

1. P

Sigara, dans ettirir...

Ynt: Sigara, dans ettirir... konuyu hortlatmak istemezdim ama aklıma geleni paylaşmak istedim. Sigara içip kesik kesik öksürdüğünü düşünürseniz, jacksonun orada gösterilen hareketini iskeletin yapabildiğini de görürsünüz :D
  2. P

Profil Resmi Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

Ynt: Profil Resmi Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar 1024*768 mozilla firefox
  3. P

Mini Wrangler

scooter motoruyla böyle bir projeye giriştik artık hayırlısı proje çizimi hafiften modellemesini yaptık ;D işlemler devam ettikçe fotoğraf ekleyeceğiz
  4. P

Off-Road Simülasyon Pc Oyunları

Ynt: Off-Road Simülasyon Pc Oyunları motorm4x süper bir oyun daha önce nasıl keşfedemedim ben bunu :o
  5. P

Gezenbilir Trabzon Grubu

Ynt: Gezenbilir Trabzon Grubu Ad - Soyad: Tunahan Çınar Doğum Tarihi : 1992 Memleket: Trabzon Semt: merkez-akyazı İlgi Alanı: otomobil sporları - grafik tasarım
  6. P

Arkadaşımız Ahmet Bey' in (arwin) Doğum Günü Kutlu Olsun

Ynt: Arkadaşımız (arwin) ahmet in dogum günü kutlu olsun nice senelere
  7. P

Profil Resmi Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

Ynt: Profil Resmi Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar herhangi bir profil remi koyduğumda iletilerime gönderilen yeni mesajlar kısayolunu biraz aşşağıdaki kısayollarla çakıştığından kullanamıyorum. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim Saygılar
  8. P

gezenbilir ne kadar uyuyor?

Türkiye'nin en aktif sitesi ne kadar uyuyor ?
  9. P

Sizin İçin Rakı Neyi İfade Eder

Ynt: Sizin İçin Rakı Neyi İfade Eder biz şıra içiyoruz ;D
  10. P

23-28 Haziran Sümela dan Macahel e 1240 km

Ynt: 23-28 Haziran Sümela dan Macahal e 1240 km Trabzon'dan kuymak yemeden ayrılmadınız inşallah ;)
  11. P

23-28 Haziran Sümela dan Macahel e 1240 km

Ynt: 23-28 Haziran Sümela dan Macahal e 1240 km gerçekten çok güzel kareler ben Trabzon'da yaşadığım halde gitmediğim yerlere gitmişsiniz bizimle de paylaştığınız için çok teşekkürler
  12. P

Off Road Drive Pc Game

Ynt: Off Road Drive Pc Game teşekkürler cevabınız için ben off road oyunu bulamayan biri olarak bunu görünce heyecanlandım biraz :)
  13. P

Off Road Drive Pc Game

Ynt: Off Road Drive Pc Game 1:15le başlıyor ve sudan geçiyor yanlış mı gördüm :-\
  14. P

Off Road Drive Pc Game

Ynt: Off Road Drive Pc Game ben cj gördüm :D
  15. P

Off Road Drive Pc Game

nihayet beklediğim tarz bir oyun geliyor http://www.dailymotion.com/video/xdjurf_off-road-drive-premiere-trailer_videogames mutlaka izleyin

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri