ouzhanuglu kullanıcısının son içeriği

1. ouzhanuglu

Antalya Karavan Yalıtım Boyası

Merhabalar, karavanıma dış yalıtım boyası yaptırmak istiyorum. görmüşsünüzdür rülo ile bile uygulanıyor portakal kabuğu gibi bi görüntüsü var. Şu an Antalya/Manavgattayım ve burada yeni olduğum için pek bi tanıdığım yok o yüzden usta bulamadım bulduklarım da ya araçtan çekindi ya da boyayı...
  2. ouzhanuglu

Ahşap Mobilya İskeleti Ve Lambri Kullanımı Hakkında

tam adı TURAN YASDIK ELEKTRİK İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. imiş.
  3. ouzhanuglu

perdeleri annem dikecek ev tipi perde yapmak istiyorum sinekliğide çırt sinekliklerden yapıcam sanırım. bi çok kısmı daha bitmedi tek kat boya ile duruyor ama duvarları kendinden yapışkanlı duvar panellerile mi kaplasam mı onu düşünüyorum bu şekilde bekleyen bi çok ayrıntı var ama bana en kötü...
  4. ouzhanuglu

şu şekilde güncel hali benim gözümde %90ı bitti bugün depolarını takıyorum. daha önce bi tecrübem olmadığı için kervan yolda düzülür mantığında gerektiğinde gereken şeyleri yapıyorum bu haliyle çok uzun süreli olmayan gezilere uygun. şaşalı ledler dizili değil şuan aydınlanmayı seyyar ampul ile...
  5. ouzhanuglu

evet 50 metresi 114 tl fabrikası zaten denizlide hatta 100metre yanmaz halojensiz boruyu da 70 liraya aldım denizlide TURAN elektrik diye bi yerden güncel fiyatlara baktığımda inanılmaz uyguna almışım hatta o zaman aldığımda bile TTR kablolardan daha ucuza gelmişti bende şaşırmıştım. Genel...
  6. ouzhanuglu

2020 eylül ayında ducato bi araç alıp karavan yapımına başladım 1 yıllık süreçte %90ı bitti bu süreçte yaptığım harcamaların listesini yaptım yine karavan yapacak arkadaşlara fikir vermesi bu yola başladığım da kafamda neler varmış ve bu süreçte nelere dönüşmüş teorik ve pratik açısından faydalı...
  7. ouzhanuglu

Psa Grubu Tavan Çatlakları Ve Su Alma Sorunu

Merhabalar, aracım 2007 model ducato maxi 15m3 minibüs, karavan yapım aşamasında geç kalıp kış mevsimine yakalanınca yağmurlardan nasibimizi aldık. Çok yoğun yağış esnasında aracın üzeri boyacıların kullandığı mavi naylon ile kaplı olmasına rağmen yağmur dindikten sonra aracımın içine girdiğimde...
  8. ouzhanuglu

Lithium (lifepo4) Aküler Parasını Hak Ediyor Mu- Test

sizin akünüz ORBUS mu bilmiyorum ancak teksan firmasından geçen gün datasheet istemiştim ve bugün gönderdiler. pdf dosyası üzerinde aylık %3(muhtemelen 25 ºC ortam sıcaklığında) olarak belirtilmiş. çin kaynaklı sitelerden de baktığımda buna benzer değerler görmüştüm ancak üzerindeki BMS farlılık...
  9. ouzhanuglu

Lithium (lifepo4) Aküler Parasını Hak Ediyor Mu- Test

verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler lifepo4 aküm bugün geldi ve testlerini yapıyorum. şarj ederken aküye herhangi bir zarar vermemek ve tam kapasitede kulllanabilmek adına doğrulamak için soruyorum; "floating chaging voltage"ı lifepo4 aküler için 14.2 değerine çekebilir miyiz? çünkü bazı...
  10. ouzhanuglu

Simbonun Karavanı

pnömatik bağlantılardan memnun musunuz? herhangi bir sızıntıyla karşılaştınız mı?
  11. ouzhanuglu

Kendi Karavanını Yapanlar; Kandıralı

şofben bacasının bu şekilde alttan çıkarılması ilerleyen dönemlerde bir sıkıntı yarattı mı acaba?
  12. ouzhanuglu

Kendi Karavanını Yapanlar; Ferdi

evet websitesinde anlatımı mevcut inceledim dediğiniz gibi pratikte işler çok değişiyor ve zaten bizofol dediğimiz malzeme tek katmanda 8mm ve bunu 2 kat uyguladığımızda en dışta bulunan alüminyum katmanı teorik değere yaklaşıyor ve hatta geçiyor halihazırda ondan önce bulunan katmanlarda radyan...
  13. ouzhanuglu

duvarlara yapıştırmak içerideki ısıyı tutacaktır ancak dışarıdan gelen ısı için pek bi şey yapamaz. Video: https://youtu.be/DKy6WnFh368?t=319 bu videoda görebileceğiniz gibi boşlukları yalıtım malzemesi ile doldurup ardandan reflectix(bizofol) ile kaplıyorlar. karavanda güneşten gelen radyan...
  14. ouzhanuglu

alüminyum radyan ısıyı yansıtır uygulama alanıyla arasında en az 1.5cm boşluk olması gerekir çift kat hava boşluğu yapılan ugulamalarda en yüksek sonucu verir direk yüzeye uygulamada sonuç vermez. RADYAN ISI (RADIANT HEAT) Elektromanyetik radyasyon şeklinde ısının transferidir. Radyan ısı aynı...
  15. ouzhanuglu

Motokaravanda Klima Sorununa Çözüm !

motor tahrikli tavan klimasını elektrikliye çevirme hakkında araştırma yaparken US $375.94 12% OFF|Otomatik elektrikli A/C klima kompresörü 12V 24V araba kamyon tekne traktör römork Motorhome otobüs otomotiv klima|Klima Montaj| - AliExpress böyle bir ürüne denk geldim elektrikli araç kliması...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri