ORİ kullanıcısının son içeriği

1. O

Discovery 2 Genel Sorular Buraya

Katalogda yazıyor,muadil de kullabilirsiniz.Bir öneri;aracın solda altta ACE kutusu var,içinde ACE filtresi bulunur,küçük bir şey,yağ değiştireceğiniz yer (veya kendiniz yaparsanız) filtreyi de değiştirmek isterlerse hava yapmadan dolayı ekrandan ACE lambası yanabilir.
  2. O

Discovery 2 Almak Istiyorum.

Zehir girdi bir kere,ara ara yokluyor..
  3. O

Disco 2 70km-80km Arası Tekliyor

:tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:
  4. O

En az 20 defa açıp kapatmışımdır o menfezi.Rüzgar sesi için tavsiyem ya fitilleri değiştirin,arka kapılardaki alt fitillerinde,yada asfallatta biraz yavaş gidin,yavaş gidince rüzgar patlaması yapmıyor
  5. O

Karar vermeden önce bu sitedeki konu başlıklarındaki paylaşımları iyice okumanızı tavsiye ederim.Olumlu,olumsuz düşünceler sayfalar dolusu olabilir,ama işin özün şu;yıl almış bir araç alacaksınız yani araç alım maliyeti ile bitmiyor."Yağ filtre değiştirdim hadi bakalım doğaya,denize" işi biraz...
  6. O

Discovery 1 Aksesuar

Valla bende uyguna almıştım aracı,az daha kullansaydım,ufak bi servis açardım,zaten ithalat yapıyorum,bi de Land Parçası işine girerdim,herhalde bırakın motor şanzumanı,kablo ,hortum,keçe oring,tıkırtı,kelepçe detaylarına giren kendim kadar bi Süleyman Kaptanı tanıdım.Satalı bayağı oldu,alana...
  7. O

75 e de ben satmıştım,bende vermezdim şimdi 90 a.:smiley:
  8. O

Forester 2.0 Gx Ile Başlangıç :)

Merhabalar, Sıfır Subaru Forester için dizel mi,benzinli mi alınmalıdır?Bilgisi olan var mı?
  9. O

Discovery Ll 2.5td Hse Ve Hs Modelleri Donanim Farki Nedir

Aynı his bende de oluyordu,o kadar da ayarlamaya çalıştımıştım bas,tiz vs.ama hikaye adı Harman Kardon dediğin gibi kaptan
  10. O

Günümüz Şartlarında Discovery 3.9 V8

Kardeş,temiz disco 2 bulabilirsiniz,yardımcıda oluruz,ama bu araçları illaki İstanbul, Ankara vs veya yakın yerlerde tamir parça işi olur.O yüzden siz görevi tamamlayın ondan sonra karar verin derim ben.Ne kadar temiz de olsa keyfe keder bir sürü kıvır zıvır yaptırmak isteyeceksiniz aldıktan...
  11. O

2005 Disco 3 El Freni Motoru

Hocam,sırf bu malzemeyi kendi aracınız için (ruhsat ismi aynı),ithal etmeye kalksanız bir 400$ da nakliye+gümrük vs.masrafınız olur
  12. O

Yani sanki araç günde yaklaşık 10km falan yapmış
  13. O

Yani zamanında sıfır alıp o parayı ödeyip,20 yıla yakın bu km tutmuş,valla çok enteresan!!!
  14. O

Ben merak ediyorum,bunca yıldır bu araç ne yapmış
  15. O

önemli değilde Süleyman

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız