orhun arpad kullanıcısının son içeriği

1. orhun arpad

Jeep G.chereokee 94 Zj

Ynt: Jeep G.chereokee 94 Zj Aykut bey merhaba, son olabilecek fiyatınızı özel mesajdan yazmanızı rica edebilirmiyim.Teşekkürler
  2. orhun arpad

DODGE FARGO İLE İLGİLİ YARDIM !

Ynt: Dodge Fargo İle İlgili Yardım ! 29000 den ilana çıktı 20000 den ilandan kaldırdı...o fiyatlar cok fazla.....o motorla felaket bişey olur dodge
  3. orhun arpad

Ynt: Dodge Fargo İle İlgili Yardım ! tarık bey merhaba, dodge su ana kadar kullandığım en güzel araçlardan biri hele 4 çekere alındığında tadından yenmiyor ancak bence bir arai aracı değil,ben aile ile binmek için almıştım ancak aile binişi için sıkıntılar vardı...benim sattığım arakadaş...
  4. orhun arpad

Ynt: Dodge Fargo İle İlgili Yardım ! Tarık bey selam, doçu sattım sonra niva aldım şimdi tekrar doç yada frontera bakıyorum
  5. orhun arpad

Hyundai Galloper Iı V6 Aracım İçin Lastik Araştırıp Fiyat Öğrendim

Ynt: Hyundai Galloper Iı V6 Aracım İçin Lastik Araştırıp Fiyat Öğrendim Niyazi abi merhaba, eğer A/T lastik düşünüyorsan Lassa Competus A/T ve BF goodrich ten başka lastik düşünme...eğer almadıysan yarın lassa için yapabileceğim fiyatı yazarım BF içinse bigadan savaş dursundan fiyat...
  6. orhun arpad

Frontera Hakkında Merak Ettiklerim

Ynt: Frontera Hakkında Merak Ettiklerim yardımlar için teşekkürler,Niyazi abi babam frontera kullandı ama onunla hiç arazi yada zorlama yapmadı,biliyorsun araç 2.2 sport DTI idi yolda çok iyiydi ama arazide göremedik ve rangeri aldı. usta sıkıntım olacağını sanmam ustam gerçeken iyi.. herkese...
  7. orhun arpad

Frontera Hakkında Merak Ettiklerim

Arkadaşlar merhaba, eldeki araçları verip sıkıntıları atlattıktan sonra şimdi sıra bir araç almaya geldi,aracı kullanım tarzımı düşündüğüm zaman lopezden geçmek yerine gezilere gitmek ,ormanda kamp yapmak bana daha yakın geliyor ve bu şekilde kullanım için 2 araç belirlemiş durumdayım ve...
  8. orhun arpad

Ynt: Dodge Fargo İle İlgili Yardım ! çağdaş bey merhaba, yanılmıyorsam Bilecik sanayide duran araç bende bakmıştım,oldukça derlitoplu ancak çok ellenmediği için yıpranmıştı,bana kalırsa güzel bir seçim olmuş ve son halide çok güzel,güzel günlerde binmeniz dileği ile. Orhun
  9. orhun arpad

AS 250 4*4 ÇİFT KABİN

Ynt: AS 250 4*4 ÇİFT KABİN Ömer merhaba, öncelikle aracın güzel güle güle kullan.hemen hemen her arazide ilerleyebileceğin güzel bir araç,belki ağırlığı dezavantajı olabilir ancak makas ve küpelerden yükseltip viç takıp güzelde bir lastik takarsan tadından yenmez...ben kapalı kasa dodge de...
  10. orhun arpad

93 model zj limited 4.0 lt 6 silindir127.000 mil

Ynt: 93 model zj limited 4.0 lt 6 silindir127.000 mil hayırlısı olsun
  11. orhun arpad

93 model zj limited 4.0 lt 6 silindir127.000 mil

Ynt: 93 model zj limited 4.0 lt 6 silindir127.000 mil Emre bey, çok zaman geçmiş ama güncelmi?
  12. orhun arpad

Satılık - 1993 Model Land Rover STW - Benzinli

Ynt: Satılık - 1993 Model Land Rover STW - Benzinli yok abi dodge yi seviyorum,tek kabin olsun,muayene problemi olmasın arazisi olsun yeter,tabi makul fiyat
  13. orhun arpad

Satılık - 1993 Model Land Rover STW - Benzinli

Ynt: Satılık - 1993 Model Land Rover STW - Benzinli Mehmet Ali abi merhaba, tek kabin derli toplu ve makul fiyatlı dodge arıyorum aklında olsun
  14. orhun arpad

Snorkel sorunu

Ynt: Snorkel sorunu merhaba, şnorkelin oturduğu çerçeve kısmından 2 adet vida atarak sorunu rahatça çözebilirsin.
  15. orhun arpad

Yeni Aracım Bir Dodge

Ynt: Yeni Aracım Bir Dodge teşekkürler :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri