Onuncumurat kullanıcısının son içeriği

1. Onuncumurat

Mağaraya Giriş

Ynt: Mağaraya Giriş Arkadaslar Eskisehir ve bilecik bolgesini iyi bilirim Birkac magara kesfim oldu Bu bolgeye gelmek isteyen magaraci arkadaslara yardimci olabilirim Selamlar Murat Mrt madencilik
  2. Onuncumurat

Defender 130 Aliyordum

Ynt: Defender 130 Aliyordum Arkadaslar Murat Cesur Beye tesekur ederim Tespitleri bana yol gosterdi. Bu arada gecen gunlerde Bursada baktigim baska bir 130 ile ilgili deneyimim , bu arkadasimizi dogruluyor Arac daha yeni ankarada toplamis, sahibi arkadas onume bir liste koyduki sasirdim...
  3. Onuncumurat

Defender 130 Aliyordum

Ynt: Defender 130 Aliyordum Arkadaslar Ilginiz icin tesekkur ederim Sanirim ben karar degistirdim Haftaya evraklar yetisirse bu fiyata 2013 Hilux Adventure 4x4 aliyorum Tesekkur ederim
  4. Onuncumurat

Türkiye'deki Mağaraların Google Earth Koordinatları

Ynt: Türkiye'deki Mağaraların Google Earth Koordinatları Acabb en son guncel haritayi nasil temin edebilirim
  5. Onuncumurat

Şeytan Boğazı Mağarası (Dyavolsko Garlo) - Bulgaristan

Ynt: Şeytan Boğazı Mağarası (dyavolsko Garlo) - Bulgaristan Gercekten gorulmesi gereken bir yer
  6. Onuncumurat

Defender 130 Aliyordum

Ynt: Defender 130 Aliyordum Arkadaslar Ben Edremit demedimk nerden cikti bu 1- Araba Balikesir merkezde 2-Renk beyaz 3- tavuk ciftligi olan birisindeydi 4- plaka 34 idi ,devamini isterseniz ogrenirim Araba ilana falan cikmadi oradaki bir denizci arkadasimin komsusymus Sayin yasaksehir...
  7. Onuncumurat

Defender 130 Aliyordum

Sayin Gezenbilir uyeleri Dün bir alisveriste hos olamayan bir sru yasadim Balikesirden 1993 model bir 130 buldum Sahibi ile telefonda gorustum 69 istiyorum dedi uzun pazarlikla 68bin tlye anlastik Dun arabayi almaya gittim notere giderken baktim Arkadaki kuregi aldilar Neden aldiniz dedim O...
  8. Onuncumurat

Mexico - Bounes Aires Tropy

Sevgili arkadaslar 10 Aralikta Mexico dan baslayacak ve 28 gun surecek Guney Amerika Tropysine Kesin kaydimi yaptirmis buluyorum Turu Londra merkezli Souttropy Sirketi organize ediyor Araclara landrover sponsorluk veriyor Sanirim bu ay icinde 20 arac gemi ile yola cikacak Her ekip 2 kisiden...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri