ömererhan kullanıcısının son içeriği

1. Ö

Şanzıman Rulmanları Dağılmış

Ynt: Şanzıman Rulmanları Dağılmış özür arkadaşlar cok gec gördüm msj ları samsunda İsmail usta var o arkadaş yaptı şanzıman dahil 2000 tl ye yapıldı hemde hiç sorunsuz şu an ulusal yarışlarda yarışıyor arabamız
  2. Ö

Şanzıman Rulmanları Dağılmış

Ynt: Şanzıman Rulmanları Dağılmış ARKADAŞLAR BENİMDE 2008 JİMNY VAR ŞANZIMANUM ARIZALIYDI SAMSUNDA İSMAİL USTA ADLI BİR ARKADAŞ TOFAŞ ŞANZIMANI KOYDU ARABAMA COK MEMNUNUM SORUNSUZ CALIŞMAKDA ŞU ARABAMIZ KARADENİZ MAHALLİ YARIŞLARINDA YARIŞMAKDA İLK AYAK OLAN GİRESUNDA İLK YARIŞINA RAĞMEN 2...
  3. Ö

jimny lastik yardım

Ynt: jimny lastik yardım merhabalar bana sorarsanız yükseltme kiti almakla işe başlayınız peşinden 30 / 9.5 /15 lastik takınız yükseltme kiti cok faydalı arazide mehmet beccede var kit takılması cok kolay 2 saat sürmüyor montajı
  4. Ö

DIY Kendin Yap Snorkel

Ynt: DIY Kendin Yap Snorkel iyi akşamlar bende suziki jimny aracıma yaptırmayı düşündüm hatta mehmet becceyle bile bu konuyla görüştüm kendiside düzgün bir yaklaşımda bulunmadı bana kalırsa yapma şnorkeller yakıt acısından bir faciya gibi geliyor bana şnorkel aslında icinde bir takım...
  5. Ö

Trabzon Off-Road Kulübü Sonunda İlk Adımını Attı; Balıklı Yaylası Tanışma Gezisi

Ynt: Trabzon Off-Road Kulübü Sonunda İlk Adımını Attı; Balıklı Yaylası Tanışma Gezisi evet abi bekleriz samsuna gelince görüşmek üzere erhan bağdır samsundan 0532 480 7141 ararsan cok memnun oluruz
  6. Ö

Trabzon Off-Road Kulübü Sonunda İlk Adımını Attı; Balıklı Yaylası Tanışma Gezisi

Ynt: Trabzon Off-Road Kulübü Sonunda İlk Adımını Attı; Balıklı Yaylası Tanışma Gezisi SELAMLAR SAMSUNDAN samsunda faliyet göstermekde olan samsun gezenbilir gurubu adına kulübünüz hayırlı olsun sizlerin adına cok memnun olduk ocak ayının 15 gecesi yola cıkıp ziganada 2 günlük gezi yapıcaz...
  7. Ö

T-Max Vinç; Teşekkürler

Ynt: T-Max Vinç; Teşekkürler selamlar cok teşeekkürler olmazsa bakıcaz başımızın caresine daha winçyeni alındı sonradan vatandaş arıza cıkartır gerci sorunuda cözdüğü söylenemez ama bekleyelim biraz daha belki bir sonuca varırız
  8. Ö

T-Max Vinç; Teşekkürler

Ynt: T-Max Vinç; Teşekkürler bugün off road da bir kez daha andım huma otoyu neyse warn da varsa pazartesi onlara sorucam uyuyorsa alıcam yada vatandaşı bekleyecez bir dahaki kışa gelir heralde yada sizin dediğiniz gibi gidip şikayet edicez
  9. Ö

T-Max Vinç; Teşekkürler

Ynt: T-Max Vinç; Teşekkürler istenirse en geç 1haftada gelir bu role türkiyeye ama getirecek adam lazım
  10. Ö

T-Max Vinç; Teşekkürler

Ynt: T-Max Vinç; Teşekkürler sayın huma oto daha ne kadar bekliyecez role icin olmazsa verin firma adresinide biz yapalım role ithalatını beceremiyorsunuz heralde
  11. Ö

Gezenbilir Samsun Grubu Ilgaz Dağı Off-Road Gezisi Duyurusu (12-13 Eylül 2009)

Ynt: Gezenbilir Samsun Grubu Ilgaz Dağı Off-Road Gezisi Duyurusu (12-13 Eylül 2009) evet arkadaşlar doğru karar verdik sanırım daha güzel bir zamanda buluşmak üzere
  12. Ö

T-Max Vinç; Teşekkürler

Ynt: T-Max Vinç; Teşekkürler slm zaten huma oto yetkilisi kabul etmiyor böyle bir olayı zorlamı sattım almasaydın kardeşim diyor birde kendini bilmeden konuşuyor hata senin sen yakdın roleni bekliyeceksin diyor neyse bizde ona göre davranıcaz 2 kere calışan bir vinç nasıl yanar anlamış değilim
  13. Ö

T-Max Vinç; Teşekkürler

Ynt: T-Max Vinç; Teşekkürler selamlar ben bir hata yapıp t max vinç aldım sizler almayın bence huma oto iyi bir firma olabilir t max güzel bir vinç olabilir ben bu akşama kadar kötü demedim ama artık almayın arkadaşlar diyorum ben yarın kargo yapıp huma otoya göndericem paranız varsa iyisini...
  14. Ö

Ynt: Gezenbilir Samsun Grubu Ilgaz Dağı Off-Road Gezisi Duyurusu (12-13 Eylül 2009) ladik off road kulübü üyesi arkadaşlardan ses yok nerede onlar
  15. Ö

Ynt: Gezenbilir Samsun Grubu Ilgaz Dağı Off-Road Gezisi Duyurusu (12-13 Eylül 2009) evet herkez katılabilir biz misafirler icin elimizden gelen dostluğu göstermeye hazırız

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri