ömer_20 kullanıcısının son içeriği

1. ömer_20

Bence BMC Hemde 4x4 ve 6x6 Hatta Made in Turkey ;D

Ynt: Bence BMC Hemde 4x4 ve 6x6 Hatta Made in Turkey ;D farklı bir bakıs acısı .....
  2. ömer_20

Ve 4x4 Bisiklet Üretildi...

Ynt: Ve 4x4 Bisiklet Üretildi... istedigi zaman 2x2 yapar istedigi zaman 2x1 :D
  3. ömer_20

Anneanne, Kesmezse Babaanne Yokuşunda Off-Road Gezisi - Ayazağa (18 Ocak 2009)

Ynt: Anneanne, Kesmezse Babaanne Yokuşunda Off-Road Gezisi - Ayazağa (18 Ocak 2009) geçmiş olsun ergun abi ciddi bi vuruk degildir umarım
  4. ömer_20

Ynt: Anneanne, Kesmezse Babaanne Yokuşunda Off-Road Gezisi - Ayazağa (18 Ocak 2009) bu sözü tuttum cok güzel bir deyiş olmus :D ;D
  5. ömer_20

Ynt: Anneanne, Kesmezse Babaanne Yokuşunda Off-Road Gezisi - Ayazağa (18 Ocak 2009) ergun abi bu kadar zaman yıkadıysan sen babaanneye zj ile gitmeyi planlıyorsun o zaman :D
  6. ömer_20

Şile ve Çevresi Off-Road Gezimiz (28 Aralık 2008)

Ynt: Şile ve Çevresi Off-Road Gezimiz (28 Aralık 2008) bende merak ettim 4x2 araclarla ve yerle mesafesi cok az olan araclarla off road ...... ;D
  7. ömer_20

ZJ İle Boydan Boya Karadeniz (Aralık 2007)

Ynt: ZJ İle Boydan Boya Karadeniz (Aralık 2007) abi saolun hepiniz sizlerle yüzyüze tanısmak cok istiyorum ama aracım olmadan cok aksamalar olur ayazaga gelmek sorun ordan geri dönmek sorun yani aracım oldumu sizlerle tanısmak için cagrı abiden özel gezi talep edicem :D
  8. ömer_20

Ynt: Anneanne, Kesmezse Babaanne Yokuşunda Off-Road Gezisi - Ayazağa (18 Ocak 2009) böyle muhtesem bir offroad gezisinde aracsızlıktan bulunamadıgım için cok üzülüyorum cok ama cok güzel kareler katılan bu heyecenı bize resimlerle yasatanlara cok tesekkurler kafama bir soru takıldı acaba...
  9. ömer_20

ZJ İle Boydan Boya Karadeniz (Aralık 2007)

Ynt: ZJ İle Boydan Boya Karadeniz (Aralık 2007) ergun abi seni tebrik ediyorum kısın erzurum ulasılmaz bir yer halini alır gezin cok zevkli geçmiş olmalı resimlerini bekliyorum köyümden bir kaç resim göreyim gidemedim 3-4 senedir ama bu yaz gidicem bende yararlanmak istiyorum camurundan...
  10. ömer_20

S100 4X4

Ynt: S100 4X4 dogrudur mazotluyu benzinliyle degiştiremiyorsun aynı litre ve aynı türde olması lazım ve kafana göre motor atamıyorsun üniversiteden yanıktır raporuyla gidiyorsun öyle degiştiriyorsun bu kanun bir yönden iyi oldu millet arabaları calıp motorlarını saselerini degiştirip satıyordu...
  11. ömer_20

Ballıca - Ömerli Off-Road Keşif Gezisi (10 Ocak 2009)

Ynt: Ballıca - Ömerli Off-Road Keşif Gezisi (10 Ocak 2009) cok güzel geçmiş görünüyor ;D
  12. ömer_20

Jeep Grand Cherokee (ZJ)'ciler Kaç Kişi?

Ynt: Jeep Grand Cherokee (ZJ)'ciler Kaç Kişi? sattıgım rakamla aldıgım rakamı söyleyince anlarsın ergun abi alınan rakam 15.850 ytl sattıgım rakam 21.500 ama üzülmedim desem yalan olur ben hayatım boyunca öyle bir arac görmedim göremem ve o aractan kalan tek resim bu
  13. ömer_20

Jeep Grand Cherokee (ZJ)'ciler Kaç Kişi?

Ynt: Jeep Grand Cherokee (ZJ)'ciler Kaç Kişi? öncelikle aramıza hosgeldin cd kaset radyo full american versiyonlarda mevcut bende 95 limited vardı ama 16inc(96 model) jantı elektrikli sunroff cd kaset radyo puflu koltuklar arka cam kaldırma vardı full american dı her versiyonun motoru...
  14. ömer_20

Discovery'imi Satıp Grand Cherokee ZJ Almak İstiyorum

Ynt: Discovery'imi Satıp Grand Cherokee ZJ Almak İstiyorum ben nasıl yaptıgını anlamadım
  15. ömer_20

Discovery'imi Satıp Grand Cherokee ZJ Almak İstiyorum

Ynt: Discovery'imi Satıp Grand Cherokee ZJ Almak İstiyorum dogru diyon def daha cok sey yapar ;D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR