Ömer ali kullanıcısının son içeriği

1. Ö

DACİA DUSTER LA GEZİNTİLER.

Ynt: Dacia Duster La Gezintiler. güzel
  2. Ö

The Bilo ( Geç Kalmış Bir Landrover 88 Macerası )

Ynt: The Bilo ( Geç Kalmış Bir Landrover 88 Macerası ) güzel çalışma :)
  3. Ö

1982 Cj.8 Yeniden Doğuyor Mutlu Otomotiv Projesi

Ynt: 1982 Cj.8 Yeniden Doğuyor Mutlu Otomotiv Projesi ellerinize sağlık 10 numara maşşallah Allah kaza bela vermesin.
  4. Ö

Lpg Tank Değişimi

Ynt: Lpg Tank Değişimi bizim kartal vardı önceden malum biliyorsunuzdur kartalın arka stepne yerine simit tüp vardır genelinde bizimkinde vardı öyle geçmişdik muayaneden sıkıntı cıkarmamıştı
  5. Ö

Dacia Duster Ve Sanderonun Motor Kaput Altı Keçesinin Çekiciliği

Ynt: Dacia Duster Ve Sanderonun Motor Kaput Altı Keçesinin Çekiciliği amcamın köyde anadolu vardı çay bitdikten sonra cekdik evin altına biraz dinlensin diye :) diğer vasıta ile geziyorduk dedik bir bakım yapalım aslan parçasına gitdik yanına bir türlü çalıştıramadık vurdurduk olmadı sonra...
  6. Ö

Defender ile Öyle Eğlenilmez Böyle Eğlenılır :)

Ynt: Defender İle Öyle Eğlenilmez Böyle Eğlenılır :) video gizlidir diyor
  7. Ö

Off Road Aracı Yardım

Ynt: Off Road Aracı Yardım temiz bir defender 110 olabilir.
  8. Ö

ARAÇ ALACAKLAR DİKKAT 174000 kilometre 95000 oldu

Ynt: Araç Alacaklar Dikkat 174000 Kilometre 95000 Oldu dikkat etmek lazım
  9. Ö

Tek Başına Kampın Dayanılmaz Hafifliği :)

Ynt: Tek Başına Kampın Dayanılmaz Hafifliği :) merhaba saygı değer büyüğüm ben kolay kolay kalamam oralarda tırsarım biraz maşşallah Allah bozmasın keyfini ama ben kolay kolay gidemezdim hele tek başıma para versen kalmam orda önceden acayip isterdim kalmayı ama bu aralar bir yusuf yusuf geldi...
  10. Ö

Willys'ler Hep Garajda Mı?

Ynt: Willys'ler Hep Garajda Mı? maşşallah araçlar çok güzel Allah kaza bela vermesin inşallah banada nasip olur böyle araç kullanmak ve almak
  11. Ö

Yepisyeni Defenderimmmmmm Sonunda Bende Aldımmmmm :))))))

Ynt: Yepisyeni Defenderimmmmmm Sonunda Bende Aldımmmmm :)))))) abi hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip eylesin ve darısını benim başımada hayır eylesin :)
  12. Ö

2012'de İnternet Çökecek!

Ynt: 2012'de İnternet Çökecek! demek 150 milyar dolarlık yatırımı yapmışlar :p
  13. Ö

Soguyan Havalar... Sokak Hayvanlari İcin Yardim Cagrisi

Ynt: Soguyan Havalar... Sokak Hayvanlari İcin Yardim Cagrisi resimdeki pitbulmu ? yoksa benmi yanlış görüyorum.
  14. Ö

4x4'lerde Zincir Öne Mi Arkaya Mı Yoksa Dört Tekere De Mi Takılmalı??

Ynt: 4x4'lerde Zincir Öne Mi Arkaya Mı Yoksa Dört Tekere De Mi Takılmalı?? hocam ağırlıgı düşünerek arka diyorum ben çünkü biz 1 hafta önce gece ayderde 30 cm karda ford connect ile geri geri kaplıcasına kadar cıkabildik tabi ön tekerlerde zincir vardı + sonradan dahil olan beygirlerde (:
  15. Ö

İnsanların Kötü Niyetli Olması Ve Güvendiğin An İhanet Etmesi.

Ynt: İnsanların Kötü Niyetli Olması Ve Güvendiğin An İhanet Etmesi. s

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR