olcayborman kullanıcısının son içeriği

1. O

93 patrol nihayet başladık

Ynt: 93 patrol nihayet başladık Hüseyin bey aracınızı iyi günler de kullanın orijinal patrol den çıkma 4.2 dizel düz vitesli motor takarsanız (motor otomatik vitesli ise sadece volan değişir) bir tek yakıt deposunu temizleyip mazot koyarsınız.Başka hiç bir tadilat ve masraf gerekmez. Patrol de...
  2. O

nissan patrol y60 satilik bilen var mi

Ynt: nissan patrol y60 satilik bilen var mi İyi günler bende aradığınız patrol var ilgilenirseniz arayabilirsiniz
  3. O

patrol direksiyon kutusu hakkında yardım

Ynt: patrol direksiyon kutusu hakkında yardım Ali bey direksiyon amortisorunu orijinali ile değiştirip bir deneyin ben de aynı sorunu yasadım
  4. O

Nissan Patrol Resimleri

Ynt: Nissan Patrol Resimleri Hüseyin bey benim aracım 90 model 300.000 km de 4.2 düz dizel 100 km de 11 LT yakıyor 33 lastikle son hızı ise 170 km geciyor
  5. O

Nissan Patrol Resimleri

Ynt: Nissan Patrol Resimleri Hüseyin bey almayı düşündüğünüz arac 4.2 düz dizel ise başka motor macerasına girişmeyin. 4.2 benzinli ise hiç bir değişiklik yapmadan 4.2 dizel motoru koyabilirsiniz araç temiz ise uzun seneler binersiniz saygılar olcay borman
  6. O

Sticker'i Olmayan Arkadaşların Dikkatine..!

Ynt: Sticker'i Olmayan Arkadaşların Dikkatine..! olcay borman nissan patrol sarnıç caddesi no 117 kemer mevkii akyarlar turgutreis bodrum muğla
  7. O

Muğla Civarında ki Off Roadçılar

Ynt: Muğla Civarında ki Off Roadçılar Merhabalar kar yağışlı bir gezi olursa ben de katılırım Bodrum patrol 4.2
  8. O

Ynt: Muğla Civarında ki Off Roadçılar Ünal bey çok memnun olurum ben akyarlar tarafindayim
  9. O

Ynt: Muğla Civarında ki Off Roadçılar Merhabalar bende bodrumdayim 4.2 patrol Sahibiyim Olcay borman
  10. O

1993-1998 Nissan Patrol Aranıyor...

Ynt: 1993-1998 Nissan Patrol Aranıyor... iyi günler 89 model yeni kasa 4.2 motor yüksek tavan gümüş gri ilgilenirseniz görüşebiliriz
  11. O

Yeşilköy - Yeşilyurt - Ataköy ve Florya 'daki Gezenbilir Üyeleri

Ynt: Yeşilköy - Yeşilyurt - Ataköy ve Florya 'daki Gezenbilir Üyeleri yeşilyurt dan olcay borman
  12. O

Nissan Patrol Sahipleri Kaç Kişiyiz?

Ynt: Nissan Patrol Sahipleri Kaç Kişiyiz? merhaba ıst 90 model 4.2 dizel
  13. O

Nissan Patrol Station Wagon 3.3 D (W160) (1979 Bis 1988) Komple Cıkma Motor Alınacaktır

Ynt: Nissan Patrol Station Wagon 3.3 D (W160) (1979 Bis 1988) Komple Cıkma Motor Alınacaktır 4.2 benzinli çok temiz sahibinden var ilgilenirmisiniz
  14. O

Porya Kilitleri

Ynt: Porya Kilitleri arızalı porya kilitlerini nereye tamir yaptırabiliriz
  15. O

Porya Kilitleri

Ynt: Porya Kilitleri merhaba otomatik porya kilitlerinin tamiratını yapan varmı patrol 90 model bendeki hem otomatik hem manuel

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri