oguzbgr kullanıcısının son içeriği

1. oguzbgr

Ottoman Motor Sporları Kulübü Engelliler Haftası Dolayısı İle Tekerlekli Sandalye Kampanyası

K.Maras ilinde Yeni kulübümz daha oldu. Marroff - Karoff tan sonra Ottoman Msk yı kurduk. Bu kulübümüz offroad sporunun yanısıra çeşitli sosyal projelerle ön plana çıkacaktır. Gerek K.Maraş ta gerek Türkiye genelinde ses getirmeyi hedefliyoruz. İlk olarak 10 16 mayıs Engelliler Haftası dolayısı...
  2. oguzbgr

Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik...

Ynt: Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik... başkan mekanın cennet olsun güzel insan hala şaka laaa ben daha ölmedim agzının içi yalan dolu demeni bekliyoruz.
  3. oguzbgr

Dev Suzuki Projesi

Ynt: Dev Suzuki Projesi tkp
  4. oguzbgr

WJ' mi almalı yoksa linkteki 5.9'u mu? Tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum.

Ynt: WJ' mi almalı yoksa linkteki 5.9'u mu? Tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum. 5.9 ılanlarda marasta var sıyah bı arkadasımda o temız offroad yapmadı ona bakın derım.
  5. oguzbgr

WJ' mi almalı yoksa linkteki 5.9'u mu? Tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum.

Ynt: WJ' mi almalı yoksa linkteki 5.9'u mu? Tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum. Eski bir 5.9 cu olarak eger chreokee almayı kafaya koyduysan 5.9 dan vazgecme derim. Su anda 99 4.7 var bindigim 5.9 u tutmaz. bulursan temiz 5.9 kacırma.
  6. oguzbgr

1998 Grand Cherokee Kullanma Kılavuzu Olan Arkadaşlar

Ynt: 1998 Grand Cherokee Kullanma Kılavuzu Olan Arkadaşlar çok teşekkürler :)
  7. oguzbgr

1998 Grand Cherokee Kullanma Kılavuzu Olan Arkadaşlar

Ynt: 1998 Grand Cherokee Kullanma Kılavuzu Olan Arkadaşlar Mehmet Ali Bey selamlar. Zahmet olmazsa bana da mail atabilirmisiniz? Şimdiden teşekkür ederim oguzbagriacik@msn.com
  8. oguzbgr

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 01. Bölüm Duyurusu (Belgrad Ormanları)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 1. Bölüm Duyurusu uzun zamandır izlediğim en güzel program tekrardan elinize saglık size yakışanı yapmışsınız. k.maraş a da bekliyoruz. denk gelirse mayıs ayında k.maraşta düzenleyecegimiz etkinlikte sizleri aramızda görmek isteriz...
  9. oguzbgr

1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012)

Ynt: 1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012) emmisi kurban olsun Allah ına
  10. oguzbgr

Ynt: 1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012) Yazanın kalemine saglık gakkoş elazığ da kullaılır. kahramanmaraşta ede denilir.
  11. oguzbgr

Ynt: 1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012) Burası Kahramanmaraş! Hoş Gelir, Zor Gidersiniz! <ins><ins></ins></ins>İlimize İstiklal madalyasının verilişinin 87. yılına ithafen Tanıtım, katılım ve karışım belgesi ile belgeselidir bu yazı. Kurtuluş...
  12. oguzbgr

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012) a gelen tum misafirler tüm bu güzellikleri göreceklerdir. konu linki http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=83792.0
  13. oguzbgr

Sticker'i Olmayan Arkadaşların Dikkatine..!

Ynt: Sticker'i Olmayan Arkadaşların Dikkatine..! levent bey stickerler geldiginde bitmeden alabilirsek sevinirim. teşekkürler
  14. oguzbgr

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 01. Bölüm Duyurusu (Belgrad Ormanları)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 1. Bölüm Duyurusu Ellerinize saglık heyecanla bekliyoruz.
  15. oguzbgr

Ynt: 1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012) sadece kapıcam mı offroad camıasıda boyle bır bırlıktelık boyle bır muhabbet boyle bır eglenceyı unutamayacak.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri