Oguz Ozgur kullanıcısının son içeriği

1. Oguz Ozgur

Defender Debriyaj Sertliği Çözüm Arayışı

ne yazıkki olmadı
  2. Oguz Ozgur

Defender Debriyaj Sertliği Çözüm Arayışı

Merhabalar, Crewcab sahibiyim. Debriyaj çok sert ve çözüm arıyorum. Kulaktan dolma bilgilerle ilerliyorum sonuca ulaşamadım ama paylaşmak istedim en azından denenmiş bir yol. Üst merkez aldım L200 iyi olur dediler, 4x4 dediler, bağlantı yapısı da defernder ile uyumlu dediler. Büyük...
  3. Oguz Ozgur

Turbo Motora Geçildiğiden 95 Model Defender 110 Komple Dizel 2500 Motor Satılık

İyi satışlar, ben satılan değilde alınan ürünü merak ettim :) onun fotoğrafı var mı nedir modor bd30 mu? Selamlar.
  4. Oguz Ozgur

Rhino Overland Marka Defender Karter Muhafaza

Merhaba fiyat rica ediyorum
  5. Oguz Ozgur

İstanbul - Defender 110 Metalik Boya Uygulaması

Merhaba, ortalama ne kadardır komple araç boyası. Hacı Erdal Ustadan fiyat aldığınızda paylaşabilirseniz harika olur. Her arabaya göre değişir fiyat ama sizin aracınıza en azından ne kadar verdi bu bize yön gösterebilir.
  6. Oguz Ozgur

Malum Sitedeki Uçuk Defender Fiyatları; Fiyatlar Genel Olarak Bu Şekilde Mi?

Merhaba, defendercıların kendi arasında bir whatsapp grubu var mı ? Beni de aranıza alır mısınız :)
  7. Oguz Ozgur

Malum Sitedeki Uçuk Defender Fiyatları; Fiyatlar Genel Olarak Bu Şekilde Mi?

Merhaba herkese, ezelden beri defender hayranlığı mevcut fakat son 3 aydır ciddi ciddi araştırmaya başladım. 90 station wagon modelinden istiyorum. Amacım şehir içinde daha yoğun ama arazi maceralarına girişmek istiyorum. Malum siteye baktığımda 40a da var 200e de. Sizler daha hakim...
  8. Oguz Ozgur

Hilux 1987

Serhat Bey Selamlar, Objektif ve açıklayıcı bir cevap olmuş teşekkurler. Bu konuyu araştırmaya devam edecegim.
  9. Oguz Ozgur

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selamlar, Ben Özgür İstanbul'da yaşıyorum, tasarımcıyım, kendi işimizi yapıyoruz dekorasyon ürünü ve yazılım ajansımız var. Fotoğraf çekeriz, gezeriz, fitness yaparız, bisiklete bineriz, heyecan verici sporlar bana çok heyacan verdiği için biraz daha kolay sporları tercih ediyorum. Herkese...
  10. Oguz Ozgur

Hilux 1987

Merhabalar, Sizden fikir istiyorum, şimdiye kadar hep 3 kapı arabam oldu en son tatildeyken çok zorlandım kuşadasında, altını sürte sürte gittik bu olaydan çok sıkıldım ve biraz yükselmek ve doğayı özgürce keşfetmek istiyorum. İşimden dolayı bazen de ürün taşımam gerekiyor küçük çapta ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri