oeroglu kullanıcısının son içeriği

1. O

Fikirlerinizi Alabilirmiyim

Ynt: Fikirlerinizi Alabilirmiyim Araca karar verirken yeni birşeyle karşılaştım, Cj ile ilgili konuların içine girdikçe yeni birşeyler çıkıyor karşıma ve aklıma takılan yeni şeyler oluyor. 80 - 83 modeller arasında sadece 4 ileri şanzuman oluyomuş. Şanzumanın 4 ileri olması daha az yakması ve...
  2. O

Ynt: Fikirlerinizi Alabilirmiyim Teşekkürler kardeşim inşallah hayırlı olur. Bende o aracı düşünüyorum ama bakalım araştırıyoruz.
  3. O

Cj 8 İle 1150 Km Yol Çekildi !!!!!

Ynt: Cj 8 İle 1150 Km Yol Çekildi !!!!! takipteyiz :)
  4. O

Ynt: Fikirlerinizi Alabilirmiyim Araç sahibiyle görüştüm arabayla ilgili aldığım bilgiler ; Muayene 2015 e kadar var kusursuz. Orj. 79 model kamburda da yazıyomuş. Arazi sorunsuz. Disk fren , Elektronik ateşleme vs.. Kısacası aracın herşeyine kefilim diyor araç sahibi. Ve DayıJeep logosunuda...
  5. O

Ynt: Fikirlerinizi Alabilirmiyim Teşekkür ederim inşallah bakalım saygınözdemir :) En kısa zamanda arayıp sorucam aracı ercan abi teşekkür ederim
  6. O

Ynt: Fikirlerinizi Alabilirmiyim Bütçem ona el vermiyor ne yazıkki
  7. O

Ynt: Fikirlerinizi Alabilirmiyim Benimde gönlüm o arabada hardtop u olması avantajından ve derli toplu durmasından dolayı bakalım hayırlısı kısmet artık teşekkür ederim Ercan abi. :)
  8. O

20 gün içinde bi cj5 alıcam ve düşündüğüm arabalar var ve fikirlerinizi almak istiyorum sizce hangisi ? Hem asfaltta hem arazide kullanıcam şimdiden teşekkür ederim. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-mavi-siyah-cj5-164021291/detay/...
  9. O

İlk Defa Cj Almayı Düşünenlere Ön Bilgiler

Ynt: İlk Defa Cj Almayı Düşünenlere Ön Bilgiler Bir tek saygın kardeşim yakıt konusunda aracının yakıtını paylaşmış.. yokmu yardımcı olacak başka ?
  10. O

İlk Defa Cj Almayı Düşünenlere Ön Bilgiler

Ynt: İlk Defa Cj Almayı Düşünenlere Ön Bilgiler Eyvallah kardeşim sağolasın benimde tam bi tespit yapabilceğimizi düşünmüyorum ama en azından akılda kalan bi fikir oluşur :)
  11. O

Yakıt

Ynt: Yakıt Tmm kardeşim teşekkür ederiz
  12. O

Yakıt

Merhabalar abilerim ve kardeşlerim Herkesten bi ricam var yardımlaşırsanız sevinirim. Herkes cj sinin Motor hacmini ve kaç tl veya kaç litre yaktığını( şehir içi - şehir dışı ) yazabilirse sevinirim teşekkürler. Tüm cj'sahiplerine yada cj'almayı düşünenere yararlı bi bilgi olacaktır diye...
  13. O

Cj5 Tecrübe Ve Yardım Lütfen

Ynt: Cj5 Tecrübe Ve Yardım Lütfen Teşekkür ederim Ercan bey okudum aslında cj5 le ilgili herşeyi forumda ama yinede kendim sorup cevabını almaktan tutamadım kendimi :) 78 üstü konusunda öğrendiğim güzel oldu disk frensiz elektronik ateşlemesiz fln olmasıda çok sıkıntı yaratır sanırım.. 1 lira...
  14. O

Ynt: Cj5 Tecrübe Ve Yardım Lütfen sen 16 bin e bulmuşsun işte ;) o fiyatlara çıkamam malesef teşekkürler.
  15. O

Herkese Merhabalar.. Ben forum'un yeni yeni takipçisiyim. Yani yeniyim aranızda , tabi ki bunun en önemli sebebi cj5 oldu :) uzun zamandır almak istiyordum ama yeni yeni nasip olacak gibi inşallah.. düşüncem 1 ay içinde almak ama aklıma takılan bazı hususlar var ve çok değerli fikirlerinizi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,473
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri