Nursey kullanıcısının son içeriği

1. N

Tiny House Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Ben de Tiny House severleri gördükçe daha mutlu oluyorum ve daha çok hevesleniyorum. Açıkçası ben kalırılıp kaldırımama konusunu hiç düşünmemiştim. Sabit bir temeli olmadığı için ev için geçerli kuralların geçerli olacağını sanmıyorum. Kaldırın derse de kaldırırız nasıl olsa tekerlerimiz var :)...
  2. N

Çoğunlukla park halinde duracak yazları ayda bir kereliğine 25-30 km (köy yollarından) uzaklıktaki sahile götürürüm. çekmek için traktör geldi aklıma, götürmesi nispeten uzun sürecek ama bir kereliğine ve 20 gün kadar kalacağı için sıkıntı yaratmaz. tuvalet için ev yapımı kompost tuvalet...
  3. N

http://tinyhousegiantjourney.com/2016/03/15/tiny-house-cost/ bu arkadaşlar 30bin dolara yapmışlar ama harcamaları görseniz. Sobaya 5bin dolar, pencerelere 4bin dolar, kompost tuvalete bile bin dolar vermişler. Kendi imkanlarımızda yapacağımız bir ev daha az maliyetli olacaktır. Drop axles...
  4. N

Ben de barınmak amaçlı yapmayı düşünüyorum. Amerika kadar olmasa da bizim ülkemizde de ev fiyatları çok fazla. 1+1 kutu kadar evlere bile 120.000 TL isteniyor. Bu fiyata ev alıp ömür boyu borç ödemek bana pek mantıklı gelmiyor. Bu yazın memleketime tayinim çıkarsa ben bu evden yapıp evin...
  5. N

Uzun süredir bu konuda araştırma yapıyorum ancak Türkçe hiçbir kaynak bulamadım. Yakın zamanda bu şekilde bir ev yapmak istiyorum. Planlar hazır teknik bilgi ve maddi durum yeterli ancak aklımdaki tek soru; kendi yaptığım treyler için Tip Onay belgesi alabilir miyim? Sizin bu konu hakkındaki...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri