nurevci kullanıcısının son içeriği

1. nurevci

Yunanistan üzerinden Avrupaya seyahat..Üç Avrupa ülkesi gezisi

Ynt: Yunanistan üzerinden Avrupaya seyahat..Üç Avrupa ülkesi gezisi İlknur hanım iyi akşamlar dilerim Vize işlemlerimiz çarşamba öğleden sonra tamamlanacak ve 25-08-2011 de Ankaradan ,istanbul üzerinden ipsalaya ulaşacağız . eğer herkim erken geldiğinde birbirini beklerse cuma veya cumartesi...
  2. nurevci

Ynt: Yunanistan üzerinden Avrupaya seyahat..Üç Avrupa ülkesi gezisi Süreyya bey sanırım haklısınız bizde aynı hattan geleceğiz selamlar.
  3. nurevci

Ynt: Yunanistan üzerinden Avrupaya seyahat..Üç Avrupa ülkesi gezisi Süreyya Bey iyi günler dileriz yunanistana' girmeyi yazmışsınız şimdimi yoksa hangi tarihte düşünüyorsunuz .Eğer bayramda düşünürseniz, herhalde bir gurup oluşacak, beraber hareket edilirse de daha neşeli ve yunanistanı...
  4. nurevci

Ynt: Yunanistan üzerinden Avrupaya seyahat..Üç Avrupa ülkesi gezisi Eşim Güler ve ben cevabınıza çok menmun olduk .Bizde 25 Ağustos sabahı Ankaradan hareket edeceğiz inşallah Bursa Çanakkale üzerinden ipsalaya ulaşıp Yunanistana çıkış yapacağız. geliboludan sonra bir yerde buluşup beraberce...
  5. nurevci

Değerli Arkadaşlar Eşim ve Ben 25 Ağustos 2011 de, Karavanla üç ülkeyi kapsayan, Yunanistandan başlamak üzere italya ve balkan ülkelerine bir tur yapmak istiyoruz .Ben 71 ve Eşim 69 yaşındayız .bizim yaşımıza uygun ve bu ülkelere seyahat etmek isteyen arkadaşlarımız karavanlarıyla bize...
  6. nurevci

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Sayın Akil bey , nasıl belli oluyor dersini çalışan , akıllı insan .tebrik ediyorum sizi .Bizde 15 yıl oluyor emekli olalı ;on yıldır da çocukları evlendirdik , hanımla yalnız vaziyette yaşadıkta, sadece yazlıkta çakılı kaldık ,hiç aklımıza gelmedi eminol...
  7. nurevci

Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010) Zerrin hanım Babanızın hastalığına geçmiş olsun diyorum .Gerçekten beklenilmeyen durumlar insanı derinden üzüyor .allahtan sağlıklar diliyoruz.Güzel günlerin kıymetinide unutmadan iyi günlerdede birarada da...
  8. nurevci

Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010) Sayın Zerrin hanım sitenin henüz yabancısıyız , bu etkinlikteki resimleride yeni gördüm muhteşem bir toplantı olmuş .hepinizi kutlarım .gölbaşındaki toplantıdan haberim olduydu ,ama toplatıdan iki gün önce cuma günü...
  9. nurevci

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Ben Nurettin. ihtiyarım .güzel değilim . sizi süzerim... Evet ankara gurubu olarak teklifim , üyelerin '' ki bizler en yenilerdeniz'',güzel bir ortamda bir yerde bir piknik tertip edilerek tanışmalarını sağlıyalım diye aklımdan geçiyor sayın arkadaşlar..
  10. nurevci

Çöl Kartalı'nın Gezi Güncesi (gezilerimizden çeşitlemeler)

Ynt: Çöl Kartalı'nın Gezi Güncesi (gezilerimizden çeşitlemeler) Çöl kartalı kardeşim yaw..Virus fena girmiş kanına bunun ilacıda yok bildiğim kadarıyla da üstelik uzmanların söylediğine göre de felaket bulaşıcı imiş şimdiden milleti yavaş yavaş öksürtmeye başlıyor .hele o güzelim fotoğraflar...
  11. nurevci

Ankara - Kızılcıhamam - Soğuksu Milli Parkında Piknik (09 Şubat 2011)

Ynt: Ankara - Kızılcıhamam - Soğuksu Milli Parkında Piknik (09 Şubat 2011) Arkadaşlar hepinize afiyet olsun .Çokgüzel görüntüler. Bu etkinlikleri herkese iştirak etmesi için burada mı? haber veriliyor (çünkü dikkatle takib ettiğim halde rastlamadım) ;yoksa spontane olay, hadi işte ..soğuk...
  12. nurevci

Evimi Satıp Karavanda Sürekli Yaşama Düşünceme Neden Sürekli Muhalefet Ediliyor?

Ynt: Evimi Satıp Karavanda Sürekli Yaşama Düşünceme Neden Sürekli Muhalefet Ediliyor? Süreyya bey sizi kutluyorum .yeni karavanınızıda güle güle kullanın hayatınıza renk katsın inşallah. Bizde bir karavan yaptırdık ve buhafta kısmet olursa plakasını taktırıp 5-10 gün sonra Ankaradan başlayıp...
  13. nurevci

2011 Yılı İlk Kampımız ANKARA Kızılcahamam Çamlıdere Çamkoru Kamp Alanı

Ynt: 2011 Yılı İlk Kampımız ANKARA Kızılcahamam Çamlıdere Çamkoru Kamp Alanı Sayın derindeniz1 sıcak ve samimi mesajınıza henüz bugün rastladım İçten dileklerinize çok teşekkür ediyorum . Karavanımız seyahate hazır hale gelince ,izmire uğradığımızda mutlaka sizi arayıp tanışmak...
  14. nurevci

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Gezenbilir üyelerinin yeni yılını en içten ve sıcak dileklerimle kutlar, yeni yılda gönüllerince seyahatler dilerim. Kısmet olursa Başoğlu karavan firmasında yeni yaptırdığımız karavanımızı 6 ocak 2011 de teslim alıp 06 plakasını da taktırdıktan sonra...
  15. nurevci

Navigasyon Tavsiyesi

Ynt: Navigasyon Tavsiyesi SERKAN EFE TomTom go 750 kullanıyorum .çok menmunum başka bir marka dan menmun kalınmaz gibi ...tavsiyemi dinleyin menmun kalırsınız..selamlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,135
Kaydolan Son Üyemiz
Alyakaravan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri