newbig kullanıcısının son içeriği

1. N

5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (30 Haziran - 01 Temmuz 2012)

Ynt: 5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (30 Haziran - 01 Temmuz 2012) bendende bir gece eglencesi http://www.youtube.com/watch?v=-crMFvbeLYw&noredirect=1
  2. N

Mangal Yakma Önerileri

Ynt: Mangal Yakma Önerileri Delikli yapma mangal komurler petrol turevli diyorlar . Saglikliz diyorlar. Bununla ilgili bir bilgisi olan varmi .
  3. N

Tekerlekli Yat

Ynt: Tekerlekli Yat Arac mukemmel ama bence karavancigin ruhuna aykırı. Minimal olanaklarla mutlu olamak . Bu arrac icin bir personel olmasi gerekli gibi
  4. N

Mangal Yakma Önerileri

Ynt: Mangal Yakma Önerileri En guzel su anda fotografını vereemeyecegim altı delikli bacalar. Uflemek yok . Altina gazete kagidi üstüne biraz tahta ve sonra kömür. Ateşliyorum ve .etimi baligimi hazirlamaya gidiyorum . 15 dakika sonra kömür hazır. Yazlıkta tek bir tane cıpra için mangal...
  5. N

Gezenbilir Gelibolu, Çanakkale, Assos ve Truva Gezisi (07-09 Mayıs 2010)

Ynt: Gezenbilir Gelibolu, Çanakkale, Assos ve Truva Gezisi (07-09 Mayıs 2010) sami +2 oldu kısmetse 26 kişi
  6. N

Ynt: Gezenbilir Gelibolu, Çanakkale, Assos ve Truva Gezisi (07-09 Mayıs 2010) ben 2 kişi gelecegim 10 kişi
  7. N

Gezenbilir Kanal B "Biz Bize" Programına Konuk Oluyor (15 Nisan 2010)

Ynt: Gezenbilir Kanal B "Biz Bize" Programına Konuk Oluyor (15 Nisan 2010) super haber
  8. N

Ynt: Gezenbilir Gelibolu, Çanakkale, Assos ve Truva Gezisi (07-09 Mayıs 2010) mayısın dokuzunda otel havuza girecek cesaretli arkadaslar aranıyor
  9. N

Ynt: Çanakkale Asos-Truva Fotoğraf Gezisi (07-09 Mayıs)
  10. N

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme tandırı hacı babada yiyeceksin carşı içinde
  11. N

Kask (Saydam) Dergisi

Kocaeli fotograf dernegi guzel bir dergi cıkarmış http://www.saydamdergisi.com/#/1
  12. N

Trabzona Gittim (Video)

Ynt: Trabzona Gittim (Video) bir tane elim var video cektim Foto yok kısmetse sırada 1 adana mersin 2 samsun amasya 3 kayseri günü birlik 4 malatya gunu (birlik gibi) mayısta antalya bileti kenarda duruyor pegasus 20tl ye gidiş dönuş bilet satarsa tam cingene bol yağ muhabbeti oldu bu...
  13. N

Trabzona Gittim (Video)

trabzon rize cıvarında gezdim bir video hazırladım http://www.dailymotion.com/video/xce3m0_trabzon-gezisi_travel
  14. N

Gezenbilir "Galata Yöresi Yahudi Kültürü" Turu (27 Aralık 2009)

Ynt: Gezenbilir "Galata Yöresi Yahudi Kültürü" Turu (27 Aralık 2009) hayır bir ögertim üyesiydi Geleni gideni saglam giydirdi ben Başında nasıbımı almıştım en sonunda saglam tansiyon yükseldi
  15. N

cep sarj

Özellikle fotografcı ve gezenbilirdeki arkadaslara şiddetle tavsiye ederim içinden hemen hemen her markaya uygun uc çıkıyor usb ucta var (iphone yok ama usb ile kullanılır) Bir tek pil ile hem kendi cep telefonunuz sarj ediyor hemde arkadasınız içinde kullanırsınız...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri