nakliyeci kullanıcısının son içeriği

1. nakliyeci

537 metre'den İstanbul. (Aydos Tepesi)

Ynt: 537 Metre'den İstanbul. (aydos Tepesi) Çorlu'da ikamet ettiğim için Aydos tepesi bana 155 Km uzaklıkta. Kısmet olursa bahar mevsimi gelir gelmez Aydos Tepesine bende çıkacağım. Yapılan yorumları okuyunca nasıl gideceğimi gayet net öğrendim sadece bir hafta sonunu buraya...
  2. nakliyeci

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu Çok teşekkür ederim.Aynı yolun yolcusu olunca,insanların nerede karşılaşacağı belli olmuyor.Bir arada olmak çok hoş bir şey..
  3. nakliyeci

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu Cengiz Bey yeni motorun hayırlı olsun.İnşallah iyi günlerde kazasız belasız kullanmak nasip kısmet olur.
  4. nakliyeci

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? Levent motorunun maşallahı var.Zaten bunun üstüne de senin gibi birisi yakışır.Geçenlerde aynısını çalıştırmak istedim.Maalesef gücüm yetmedi.Hele de kickstart kolunun sol tarafta olması benim için büyük bir dezavantaj oldu.Vallahi ele güne rezil oldum..Sana kazasız...
  5. nakliyeci

Balıkesir 10Rider Fest 2010

Ynt: Balıkesir 10Rider Fest 2010 Evet Madem gezdiniz,gördünüz bizimle paylaşmazsanız üzülürüz.Tek fotoğrafla bilhassa beni başınızdan savamazsınız. ;)
  6. nakliyeci

Suriye ve Ürdün Gezi Notlarımız

Ynt: Suriye ve Ürdün Gezi Notlarımız Paylaşımınız için çok teşekkürler. 1982 yılından evvel o bölgeye TIR kullanan birisi olarak defalarca gitmiştim.Ayda bir iki sefer giriş çıkış yaptığım halde ne oranın halkı bana nede ben onlara alışamamıştık.Anlattıklarınıza bakıyorum da...
  7. nakliyeci

Scooter Motor İçin Arka Kısma Yük Çekisi

Ynt: Scooter Motor İçin Arka Kısma Yük Çekisi Sevgili sertemcoz.Motosikletine yükünü koyacağın bir araba yapacaktın.merak ediyorum çalışmaların hangi seviyede?Şayet kayda değer bir gelişme varsa yeni haberlerini bekliyoruz..
  8. nakliyeci

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir?
  9. nakliyeci

Moto GP Padok Kızları...

Ynt: Moto GP Padok Kızları... Böyle gelmiş böyle gidiyor. Gereklimi ? Bilmiyorum. Bence tamamiyle görsel.Ayrıca benim gibi hareketli konuları kadraja sığdıramayanlara, çok iyi malzeme oluyor.. ;)
  10. nakliyeci

Kenan Sofuoğlu

Ynt: Kenan Sofuoğlu Yüce tanrımız kullarının bazılarını doğuştan kabiliyetli yaratıyor.Sofuoğlu kardeşlerde babaları İrfan Sofuoğlunun desteğini arkalarına alıp tabiri caizse yeteneklerini de konuşturarak motosiklet camiasında ön plana çıktılar.Tabii bu atakta baba İrfan Sofuoğlu'nun...
  11. nakliyeci

Türkiye'de Trafik Güvenliği Kültürü

Ynt: Türkiye'de Trafik Güvenliği Kültürü Doğru söze ne hacet.İnsanlara ceza vererek birşeyler yaptırmak bence mümkün değil.İşin özü tamamen terbiye ve eğitimden geçiyor.Tabii bu da hemen olacak bir şey değil.Zaman gerekli.Bir gün gelecek muhakkak her şey rayına oturacak ama ben...
  12. nakliyeci

Park Sulaması Yüzünden Motorcular Ölmesin

Ynt: Park Sulaması Yüzünden Motorcular Ölmesin Yollarda bizleri bekliyen tuzakların o kadar çok çeşitleri varki, bunların arasında parkları sularken etrafa yayılan su birikintileri,çöp arabalarından dökülen atık sular,araçlardan sızan yağ damlacıkları,Yakıt tankerlerinin akıttığı...
  13. nakliyeci

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu Merhabalar İsmim Muammer Güner nik'im nakliyeci.Doğada gezmeyi, motosiklete binmeyi, fotoğraf çekmeyi ve menfaate dayanmayan arkadaşlıkları seviyorum. Aranıza yeni katıldığım için kendimi tanıtmak istedim.1977 yılından beri...
  14. nakliyeci

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? 1977 yılında ilk motorum dört yaşında bir doğu alman MZ 250 idi.Daha sonra İrili ufaklı motorlara binmek kısmet oldu. Bunları Honda CBF 250 Kavasaki KLR 650 Markalı motorlarla süsleyebiliriz.Şİmdi ise geriye dönüş yapıp motorumu küçülttüm. İki yıldan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri