naim adıyaman kullanıcısının son içeriği

1. N

Defender 110 İçİn Yenİ Nesİl Benzİnlİ Motor Ve Şanziman Şeçİmİ Ve Restorasyonu

öncelikle merhaba başka bir sitede ( site ismi hatırlamıyorum) arkadaşın birisi kendi arabası ile Gürcistan'a gidiyor ve Tiflis'te aracına bazı parçalar taktırıyor kısa bir sure zarfında bu işlemi yapan arkadaşın söylemesine göre çok sağlam pazarlık yapmak gerekliymiş ve Türkiye'de ki fiyatların...
  2. N

2018'de Mtv'ye %40 Zam Geliyor..!!!

bakan beyin söylemine göre mtv oranın belirleyecek olan aracın fiyatı, değeri ve silindir hacmi olacakmış galiba tam belli degil suanda çalışma aşamasında Maliye Bakanı Ağbal'dan MTV açıklaması... Bakan Naci Ağbal, şunları söyledi: "Biz biliyorsunuz bu düzenlemeyi yasayla yapıyoruz...
  3. N

Gürcistan Eylül 2017

Yazınızı zevk ile okudum teşekkürler tecrübelerinize dayanarak bir kaç soru soracağım orada araç tamir ettirmek ucuz diye duydum buradan araç götürsek araçlarımız orada tamir ettire bilir miyiz parça fiyatlarıda çok uygunmuş özellikle çıkma fiyatları siz bu konuda bir bilginiz var mı işçilikleri...
  4. N

Defender Kamyonet Yardım

istediğin bu şekilde galiba
  5. N

Toyota Land Cruiser Yozgat Milli Emlak Araç Satışı

araçlar hangi seri bilen var mı?
  6. N

2018 Dacia Duster Tanıtıldı!

suanki fiyatları 80.000 tl üzerinde satılırken acaba kaç bin tl ye gecek duster
  7. N

Bj 60 Otomatik Vites Varmı Veya Takılırmı?

arkadaşlar öncelik merhaba ben günlük kullanım için bj 60 arıyorum malumunuz istanbul trafigi çok bunaltıcı ve dur kalk çok yogun. bazı internet sitelerinde araştırmama ramen otomatik viteslisini bulamadım onun içinde acaba bu araca taktıra bilirmiyiz diye bir düşünce geçti kafamdan sizce olur...
  8. N

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

merhaba arkadaşlar aranıza istanbuldan katılıyorum karavan hayali biri olarak sizin engin bilgilerinizden yaralanacağıma eminim
  9. N

Çekme Karavan Tasarımı

arkadaşlar uzun araştırmalarımın sonucu böyle bi tasarım yaptım beğenen olur veya olmaz sıkıntı değil bu gençlere hitap edecek küçük bir karavan tasarımı oldu eğer maliyetler kurtarır ise bu karavanı seri üretime geçirmeyi planlarımı belkide büyük bir sıkıntı altına gireceğim ama olsun risk...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri