mutsuzsun kullanıcısının son içeriği

1. M

YENİ LAND ROVER DEFENDER

bir dergide gördüm ve sizinle paylaşmak istim
  2. M

Çeşitli Araçlar İçin Off-Raoad Testleri

Ynt: Çeşitli Araçlar İçin Off-Raoad Testleri elimden geldiğince çevirmeye çalıştım.....
  3. M

Ynt: Çeşitli Araçlar İçin Off-Raoad Testleri solda videos bölümü var oraya tıklayıp izlemek istediğin aracın resminin üstüne tıkla çıkan pencerede seçenekler var. resmin tam altında windaows media player flash mpeg diye bunlardan birini seç ya bilgisayarına indirirsin yada direk izlersin..
  4. M

Ynt: Çeşitli Araçlar İçin Off-Raoad Testleri arkadaşlar beyendiğinize sevindim. bende tesadüfen buldum. off raod hakkında fazla bilgim yok. sadece cipleri severim. hoşuma giderler. imkanım olsa almak isdiğim cipler var. ama imkanım yok tabi. sadece uzaktan bakabileceğim bir hayal ve tutku...
  5. M

arkadaşlar nette gezinirken bir siteye denk geldim. bunu sizlerle paylaşmak istedim..... sitede 4x4 ler test ediliyor....... bende siz görün istedim... işte linki http://www.osons4x4mag.info/index.php?entry=78&section=55&lang=0&numero=6&prnmod=0&mc=0 http://www.osons4x4mag.info solda...
  6. M

Lincoln Navigator

Ynt: Lincoln Navigator bu video paylaşım sitelerinde izledim eski modellerinin ardaki performansını ama senin ilk düşen kardaki yırumlarını ve izlenimlerini merak ediyorum. sabırsızlıkla bekliyorum. bu araç ne kadar yakıyor. full depo ne kadar yol alıyor. vergisi nedir. merak ediyorum...
  7. M

Lincoln Navigator

Ynt: Lincoln Navigator benim hayallerimin arabası. yıllardır bu arabanın hayranıyım. ençok sevdiğim özelliği hp gücü 7 koltuk olması. lüks özellikleri. ama arazide nasıldır bilmiyorum. helede 2010 modeli. bi kaçtane youtube da var. ama okdar off road yok 2010 modeli için. alabilecek gücüm yok...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri