muratersahins kullanıcısının son içeriği

1. muratersahins

Enduro Videoları...

Çamurlu bir belgrad günü..
  2. muratersahins

Solar Panel Mi,jeneratör Destekli Yaşam Aküsümü?

Cumartesi günü enerji sorunumu 150 watt solar panel,150 amp jel akü ve 20 watt sarj regülatörü ile çözmüş bulunmaktayım; İşlem şöyle gerçekleşti internetten bulduğum zirve elektronik buzdolabımı 24 saatlik bir akım testinden geçirdikten sonra dolabımın saatlik 2 amper enerji tükettiğini test...
  3. muratersahins

Solar Panel Mi,jeneratör Destekli Yaşam Aküsümü?

vw T4 ümde indel b 130 lt 12 volt buzdolabı,led aydınlatma ve cep telefonu şarjında günlük maksiumum 120 amper için solar panel sistemi mi yoksa bi çanta jeneratör ile şarj edeceğim yaşam aküsü sistemi mi kurmam daha sağlıklı olur?
  4. muratersahins

**mx Motorla Enduro Yapmak**

Ynt: **mx Motorla Enduro Yapmak** Belgrad ormanlarında veya istanbul zemininde amortisörlerinin sertliği sizi üzeceğini sanmıyorum eğer hep enduro yapacaksanız amortisorün ayarları ile biraz yumuşatılabilinir gercek sorun sayılabılıcek ayak marsı dik çıkışlarda stop ettıgınde tekrar kıck basmak...
  5. muratersahins

Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey Herkeze merhaba sormak istediğim bir kaç sorum olucak 2004 model klimasız yarım yüksek tavan bir t5 sahibiyim 1 senedir aracımı şehir dışı motosiklet etkinliklerine motosikletimi taşımak ve uyku tulumuyla konaklamak için almışdım. 1...
  6. muratersahins

"eg Kırım" Dik Pop-up (atiladi)

Ynt: "eg Kırım" Dik Pop-up (atiladi) Kolay gelsin; Bu pop up tavanda motorsuz daha basit elden kaldırmalı bir sistem yapılabilinirmi? Bende düşünüyorum kendi transpoterıma ama bunu uyguluycak kadar el melekesine sahip değilim ankarada bir firma ile görüştüm aracımın yarı fiyatını isteyince...
  7. muratersahins

Şanzıman Rulmanları Dağılmış

Ayni sorunu gecen hafta bende orjinal sanzumanli 235/75/15 lastikli 2006 jimnyimle yasadim aracimla romorkla iki adet motokross cekiyorum ve bunlar bagliyken benimkide kalkarken kacirma sesi cikarip (bilya katir kuturtuleri) ile vitesden atti cektirdik aksiyona sanziman rulmani dagilmis...
  8. muratersahins

Kırklareli-Dubnisa kampı.

Ynt: Kırklareli-Dubnisa kampı. çay demleme askı tekniğini yazdım bir kenara guzel kamp:)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri