Murat Yılmaz kullanıcısının son içeriği

1. M

Suzuki Carry Motorkaravan?

Aracı satıp bir karavan mı almalı, aracı satmadan mı almalı, yarın öbür gün karavan alıcısı bulup da satamazsam bu işe bağlayacağım para havaya gider mi vs diye daha da, daha da ekonomik alternatifleri düşünürken Suzuki Carry'ye kadar düşürdüm alacağım riski. İnternetteki fotoğraflara bakınca bu...
  2. M

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Bu fiyatlara çıkabilmek için otomobilimi satmam gerekiyor. Otomobilimi de sadece uzun yollara kullanıyorum zaten, 1 ay hiç çalıştırmadığım olur, şehrin göbeğinde oturuyorum ve sadece evimde park problemi yok. E bunu kullansam...
  3. M

Karavanlar İçin Havanın Neminden Su Üreten Bir Donanım Var Mı?

Ynt: Karavanlar İçin Havanın Neminden Su Üreten Bir Donanım Var Mı? Sanırım bunu yapan bir su sebili satıştaymış. 200 watt elektrik(saatte mi bilmiyorum) ile 24 saatte maksimum 36 litre su üretebiliyormuş. Ürettiği suyun gıda sertifikaları bile varmış. Hayalim tamamen kendi kendine yetebilen...
  4. M

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Siz değerli üstadlara göre bu aracın ederi nedir? Açıktan yazmak istemeyen olursa cevabı özel mesajla da alabilirim. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-ful-plusful-moda-karavan-yapimi-189500096/detay
  5. M

Doblo'ya Böyle Bir Kurulum Yapılabilir Mi?

Uzun şasi Doblo'nun yükleme alanı uzunluğu 217cm imiş. Ben yatağı 180cm hesaplayarak kısa şasinin değerini yazmış olmuşum. Uzun şasiye böyle bir kurulum yapılabilir mi? Fikirleriniz nelerdir? Ne kadar mal ederim?
  6. M

Start-stop Aküleri

Ynt: Start-stop Aküleri Marş motoru var ama ultra dayanıklı olduğunu söylüyor Bosch. 0.9 saniye bile stop edili kalsa tasarruf sağlar diyordu Bosch'un sitesinde yanlış hatırlamıyorsam. Yıllar ne kadar dayanıklı olduğunu gösterecek. Edit: Üstteki mesajda Hüseyin Bey'in verdiği link bulmaya...
  7. M

Start-stop Aküleri

Ynt: Start-stop Aküleri O model araçta var mı bilmiyorum. Benim 2012 yılında kullandığım araç bu idi: Eco tuşu: 2012 model 1.3 dizel kendi otomobilimde Start-stop özelliği var. Aküsünün üstünde hiçbir şey yazmıyor, General Motors ve 74 amper dışında. Aracı 1 ay hiç çalıştırmazsam trafiğe...
  8. M

Start-stop Aküleri

Ynt: Start-stop Aküleri 3 yıl önce kullandığım Ford Transit Custom araçta start-stop var idi. Mercedes'in henüz koymamış olduğuna şaşırdım.
  9. M

Karavanlar İçin Havanın Neminden Su Üreten Bir Donanım Var Mı?

Böyle bir donanım hazır olarak var mıdır? Çok basit bir şey olduğunu düşünüyorum. Eski aracım klima su gideri tıkandığı zamanlarda yarım saatte 1 yoğurt kabını dolduracak kadar su verirdi. Temiz su tankını doldurmaya gerek kalmaz. Ayrıca atık su tankını buharlaştırıp katı atık verebilen bir...
  10. M

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Öyle bir ibare yoktu. Paylaşmam doğru olur mu bilmiyorum, belki anlaşılabilir diye fotoğraflarını çektim: http://i.imgur.com/GxaTsns.jpg http://i.imgur.com/aBgwAnH.jpg http://i.imgur.com/jvgEqJw.jpg
  11. M

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Hocam bugün İzmir'e gidip bakıp geri döndüm bayağı yorucu oldu. Ruhsatta 2446cc 120beygir yazıyordu. 2.8 Turbo olduğu konusunda ısrarcı oldular. Aracın pedalları ve koltukları hiç aşınmamıştı değiştirilmediyse. Direksiyon çok...
  12. M

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım O zaman umarım 2.5 TDI çıkmaz, yapabildiğim kadar pazarlığa girmeye çalışayım. Çok teşekkürler bilgilendirmeleriniz için :)
  13. M

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Peki motorun kötü durumda olduğunu anlayamayıp aldım diyelim, en kötü durumda hangi fiyata elden çıkarabilirim? Amiyane tabirle bu maceram bana ne kadara patlar hocam? :) En kötü motor bile olsa 12-14 litre yakabilir mi uzun yolda?
  14. M

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Peki hocam İzmir'de bu araca bakabilecek bir Ducato ustası var mıdır? İyiyse yola çıkacağım. Yoksa kendim gelip mi görmeliyim? Kendim gelsem yine nereye götüreceğimi bilmiyorum. Peugeot - Fiat yetkili servisleri bakabilir mi...
  15. M

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Sordum motorunu bilmediklerini şimdi soramayacağını, takastan geldiğini söylediler. Kilometre orijinal ama durumunu ustaya baktırırsınız dediler. Kendi imalatlarıymış kullanılmamış. Yakıt konusunda da bir şey diyemediler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri