Mr. Mystery kullanıcısının son içeriği

1. Mr. Mystery

Satılık Karavan - 2006 Model Transporter T5 Orijinal Yüksek Tavan Uzun Şase

1.9 TDI LWB HR 105 Hp - İç Yükseklik 195 cm - Klimalı - 345.000 Km 2+1 Özel Amaçlı Motor Karavan Ruhsatlı Vize 2025 Şubat Ayına Kadar Bir Kaç Parça Değişen ve Boya Mevcut (Expertiz Yaptırmadım Detaylı Bilmiyorum - Ortalama 7-8 Bin TL Hasar Kaydı) Tüm Bakımları Bu Ay(Ekim) Ayında Yapıldı Motor...
  2. Mr. Mystery

14 Adımda Kendi Karavanınızı Yapmanız Için Eksiksiz Bir Rehber

Kendinize göre tabi ki haklılık paylarınız olduğuna eminim. Ama web sitenize girip bir içeriği okumak istediğimizde direkt satın almaya yönlendirmesi bile başlı başlına soru işretleri bırakıyor. Emeklerinizin çalınması ile ilgili diyebileceğim çok birşey olmamakla beraber emeklerinizi diğer...
  3. Mr. Mystery

14 Adımda Kendi Karavanınızı Yapmanız Için Eksiksiz Bir Rehber

Videolarınızı keyifle izleyip yazılarınızı bitmese diye okuyorken sistemin sizi bu tarafa itmesi çok üzücü. Kendi düşüncem ne youtube kanalınız ne de web siteniz ilk günlerdeki sıcaklığı kalmadı ve malesef takiplerden de çıkarıldınız.
  4. Mr. Mystery

2010 Peugeot Boxer L4h3 Yapımı-vanbartu

Hayırlısı olsun o zaman. Ben de keçeyi yeni aldım eksik kalırsa ulaşırım size. Kolaylıklar dilerim.
  5. Mr. Mystery

İzmir De Motokaravan

Kapandı diye biliyorum. Sahibi vefat etmiş diye duymuştum yeri kısık köydeydi.
  6. Mr. Mystery

Kolay gelsin. Yan duvarlarda Keçeden sonra nemi keçeye vermeyecek ürün kullanmayacak gibi duruyorsunuz. Bir kat ABA kullansanız duvarlarda iyi bir nem tutuculuk sağlarsınız.
  7. Mr. Mystery

İzmir'de Otokar Sultan 145s City C Motokaravan Dönüşümü

Davut bey merhaba. Buzdolabı için dönüşüm yapan bu firma artık faal değil. Yerine kadar gidip baktım ve ne web siteleri ne de telefonları aktif değil. Bilginize.
  8. Mr. Mystery

Hayırlı olsun. Takipteyiz.
  9. Mr. Mystery

Yeni Bir Motokaravan Yapmak Isteyen ?

Tekrar merhaba. Dmden mesaj atıyorum size bağlantıya geçelim ben fiyatlar konusunda çok ayrıntıya giriyorum. İstanbuldan da destek alıyorum. Bir arkadaşım daha yapıma başlayacak böylelikle kullanılacak ürünlerde ortak noktalarda buluştuğumuz ürünleri 3 er adet alıp fiyatlarda opsiyon...
  10. Mr. Mystery

Karavanda Su Depoları

Herkese merhaba. Kısa ve öz bir sorum olacak. Vw t5 yüksek tavan araca sahibim. Projem devam ediyor. Ama fikirler sürekli değişkenlik gösterebiliyor. Tecrübeli abilerimden cevap bulabilirsem sevinirim. Vw t5in stepne yuvası en arkada tam ortada. Buraya uygun yuvarlak bir depo yapıp pis su...
  11. Mr. Mystery

Teşekkür ederim. Hadi bakalım yavaş yavaş olucak merakla takipteyiz.
  12. Mr. Mystery

Yeni Bir Motokaravan Yapmak Isteyen ?

Merhaba. Hayırlı uğurlu olsun. Ben de acele etmeden uzun bir zamana yayarak yapmayı planlıyorum. Fikir alışverişlerinde bulunuruz ;)
  13. Mr. Mystery

Aslında çok doğru söylediniz. Aracı sadece kendimiz kullanacağımız için çokta dert etmemem lazım. Teşekkürler farklı bakış açınız için.
  14. Mr. Mystery

Merhaba Sizi ve yorumlarınızı takip ediyorum. Biz de karavan içerisinde yatmak dışında çok vakit harcayacağımızı düşünmeyenlerdeniz. Bu sebeple minibüs hekisi ağır basıyor. Fakat soru işaretim şu. O ürün karavan hakilerine oranla daha zor açılıp kapanıyor ve benim aracımın tavanı polyester...
  15. Mr. Mystery

Yok bu sevda kolay kolay durmaz :) hekileriniz elinize ulaşınca bir ricam olacak. Ağırlığını ölçüp yazabilir misiniz rica etsem? Çünkü benim aracın tavanı polyester güneş paneli ve hekinin toplam ağırlığını hesaplamak istiyorum. İleride sorun çıkartmaması için. Şimdiden teşekkürler. Kolaylıklar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR