morkis kullanıcısının son içeriği

1. M

Lada Niva Kullanım Yardım

Ynt: Lada Niva Kullanım Yardım Yavuz Bey, su anda yurt disinda bulunuyorum ve Turkiyeye dondugum zaman bir arac alacagim, acikcasi trafik ve araba kullanimi konusunda pek fazla deneyimim yok, bundan onceki deneyimlerim genellikle sirket arabasi olan doblo larla oldu ki onlarda sadece bos veya...
  2. M

Tek Araç Olarak Niva Kullanımı

Ynt: Tek Araç Olarak Niva Kullanımı herkese yorumlari icin cok tesekkur ediyorum istanbula dondugum zaman ilk isim bir lada kovalamak olucak :D
  3. M

Ynt: Tek Araç Olarak Niva Kullanımı Sanirim bir cok niva kullanicisini kendine asik edebilecek bir arac :) aracin yerden ne denli yukseltildigi ve yeni lastiklerinin ebatlari hakkinda bir fikrim olmasada cok guzel gozuktugu kesin. saygilar
  4. M

Brezilya - Rio De Janeiro

Ynt: BREZİLYA / RIO DE JANEIRO Rio da en buyuk sorun guvenlik sanirim her ne kadar insanlarin cogu dost canlisi olsalarda. Kendinizi korumanizda fayda var. Bunlarla ilgili sizlere bir kac tuyo vermek sanirim isinizie yarar - Asla kimliklerinizi cuzdaninizda tasimayin - uzerinize dogru yaklasan...
  5. M

Gezgin Arkadaşlar Neredesiniz?

Ynt: Gezgin Arkadaşlar Neredesiniz? pariste kiz arkadasim rahatsizlandigi icin sabahin korunde eczane aramaya baslamistim.Bildigim bir laz markete sorup ogrendikten sonra en yakin eczaneyi bulup kapisina dikildim.Saat nerdeyse 10 oluyordu ve hala kapaliydi tabi bende korku ve sinir haliyle...
  6. M

Ynt: Tek Araç Olarak Niva Kullanımı lada yi istanbulda hafta ici pendik yakacik arasi kullanacagim. Araci su an almam ne yazik ki soz konusu degil su an sadece arastirma yapiyorum. yil basina kadar brezilya dayim istanbula dondugum zaman alacagim. Ancak istanbula dondugum zaman arastirmayla...
  7. M

Ynt: Tek Araç Olarak Niva Kullanımı tesekkurler savas bey birde merak ettigim mesela ok144 lastiklerin arazi performansi son derece meshur niva lar icin peki bu tarz arazi lastikleri ve suspansiyon kitleri ile arac yukseltimi, sehir icinde guvenlik ozellikle fren mesafesinde buyuk dezavantajlar...
  8. M

Bu sitede ki ilk mesajim okudugum 100 lerce yorumdan sonra. :D Hafta ici kisa mesafeli sehir ici kullanimi hafta sonlari ise dag tepe gezmek icin lada niva alimi sizce mantiklimidir. Bu arac sahibi olacagim ilk ve uzun bir muddet boyuncada tek arac olacaktir. Arac kullanimi konusnda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR