mogoyisase__ kullanıcısının son içeriği

1. M

Freelander'im Seyir Halinde Stop Ediyor,sorun Bulunamıyor

Enjektör kontrolü yapıldı fakat istop ettikten sonra bir daha çalıştıramadım eterle çalışıyor bırakınca istop ediyor enjektöre mazot geliyor ama araba çalışmıyor bir kaç zamandır giderken bazen gaz kesiyor du şimdi ise giden araba istop etti tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim bilgisi...
  2. M

Açil Yardım Dostlar

arkadaşlar 2000 model frender var bugün gider ken bir sirkeledi sanki gazdan ayağını cekermişsin gibi sonra az daha ilerledim araba birden istop etti şuan ne olduğuyla hiç bir fikrim yok bilgisi olan varmı yardımcı olur sanız sevinirim
  3. M

arkadaşlar 2000 model frender var bugün gider ken bir sirkeledi sanki gazdan ayağını cekermişsin gibi sonra az daha ilerledim araba birden istop etti şuan ne olduğuyla hiç bir fikrim yok bilgisi olan varmı yardımcı olur sanız sevinirim
  4. M

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR