moger kullanıcısının son içeriği

1. moger

JEEP RUBICON İÇİN YUKSELTME KİTİ

2008 MODEL KISA ŞASE JEEP RUBİCON İÇİN 4' SKYJACKER YÜKSELTME KİTİ .. TEL : 0533 570 61 74
  2. moger

land cruiser 80 için 4 inc yükseltme sorun çıkarırmı?

Ynt: land cruiser 80 için 4 inc yükseltme sorun çıkarırmı? eger yanlis hatirlamiyorsak, su an gumrukten cikacak bir 4.88 ayna mahruti seti var sanirim.telefonla irtibata gectiginizde bilgi alabilirsiniz ...
  3. moger

land cruiser 80 için 4 inc yükseltme sorun çıkarırmı?

Ynt: land cruiser 80 için 4 inc yükseltme sorun çıkarırmı? selam oncelikle hayirli olsun... aracim 4 ' heavy duty olarak modifiye edilmistir/ 37 x12.5x 16 lastik ve 4.88 ayna mahruti kullamaktayim... dogru malzeme ve dogru iscilikle sikinti yasamazsiniz... ayna mahruti temini konusunda...
  4. moger

Toyota Landcruiser LJ73

Ynt: Toyota Landcruiser LJ73 37 yi yari fiyatina vereyim cevirebiliyorsan Kursadcigim ;D ;D ;D ;D ;D
  5. moger

Toyota Landcruiser LJ73

Ynt: Toyota Landcruiser LJ73 Recep abi 73 simdilik daha iyi ceviriyor ama birkac gune 80 ini taniyamayacaksin ve bir daha asik olacaksin 80 e simdiden garanti veriyorum :D
  6. moger

Toyota Landcruiser LJ73

Ynt: Toyota Landcruiser LJ73 :) hayırlısı olsun Recep abi .. neye benziyor biliyormusun ... 4.11 beklerken 4.88 çıkınca büyük ikramiye çıkmış gibi seviniyorsıun :)
  7. moger

Toyota Landcruiser LJ73

Ynt: Toyota Landcruiser LJ73 Haluk bey selamlar...ben de benim 70 de 4.11 olacagini dusunerek 4.88 siparisi verdim.ama 4.88 mevcut olunca para iadesinde problem cikabilir dusuncesiyle paketi 5.29 la degistirdim..su an mevcut 4.88 le 70 i kullanacagim...ileri de 5.29 a cevirdigim de eger hala...
  8. moger

Toyota Landcruiser LJ73

Ynt: Toyota Landcruiser LJ73 Amerikaya verdiğimiz siparişte şase numaram karşılığında,siparişte bir yanlışlık olduğunu zaten standart 4.88 ayna mahruti olduğunu ısrar ettiler. bunun üzerine TEM SERVİS te difransiyel açılıp ayna mahruti kontrol edildi. evet mevcut ayna mahruti ölçüm 4.88...
  9. moger

Biraz da Gülelim

Ynt: Biraz da Gülelim şimdi okudum :) siz benim kopyam falan olmalsınız. bir tane madde sekmedi ama kardeşim bir madde seksin. hepsini yapmışım :):):) 80'LERDE ÇOCUK OLMAK VE İCRAATLAR ) 1- Gazoz şişesini calkalayıp calkalayıp fışkırtmak 2-İstop oynarken tutulan rengi bulmak uğruna...
  10. moger

Toyotacılar Muhabbet Köşesi

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Tüm dostların bayramını şimdiden kutlarım... iyi tatiller ...
  11. moger

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Barbaros hayırlısı olsun... kazasız belasız inşallah...
  12. moger

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Günaydın herkese iyi haftalar hayırlı işler :)
  13. moger

Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011)

Ynt: Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011) Cihan kardeşim geçmiş olsun.. şimdi okudum. umarım herşey yolundadır ::)
  14. moger

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi .
  15. moger

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi şafak 3 :D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız