Mobyletteboy kullanıcısının son içeriği

1. Mobyletteboy

Ürün Adının Yerini Alan Markalar

Ynt: Ürün Adının Yerini Alan Markalar Mobylette - Moped Ytong - Gazbeton
  2. Mobyletteboy

Otomatik Vitara İle Karda Veya Buzda Rampa İnişleri

Ynt: Otomatik Vitara İle Karda Veya Buzda Rampa İnişleri Her iki viteside low konumuna aldığınız zaman eğim ne kadar olursa olsun araç 7 km üzerine çıkmıyor.
  3. Mobyletteboy

Hayatınızın Dalış Noktası Hangisiydi?

Ynt: Hayatınızın Dalış Noktası Hangisiydi? İlk dalışımda eğitim merkezinin vermiş olduğu üzerime iki beden bol gelen bir elbiseyle (sonradan öğrendiğimize göre iflas etmiş o merkez ) Şubat ayında Saroz ibrice limanında titreye titreye aldığım eğitim dalışı.Ne kadar üşüdüğümü anlatmam için...
  4. Mobyletteboy

Ynt: Ürün Adının Yerini Alan Markalar Bildiğim en eski Ürün Adının Yerini Alan Markalar'ın başında gelen, Jilette - Traş bıçağı
  5. Mobyletteboy

Ynt: Ürün Adının Yerini Alan Markalar PVC Kapι, pencere. Pimapen
  6. Mobyletteboy

Motosiklet Nasıl Parkedilir?

Ynt: Motosiklet Nasıl Parkedilir? Bir tane de benden.Yaşadığım bir olay. Benzin alırken ödemenizi pompacıya değilde kasaya yapacaksanız,deponuzun dolmasını bekleyin,ödemenizi yapın ve motorunuzu müsait bir yere park edin. Zamandan kazanmak için depom dolarken kasaya gittim,dışarı çıktığımda...
  7. Mobyletteboy

Türkiye'de Trafik Güvenliği Kültürü

Ynt: Türkiye'de Trafik Güvenliği Kültürü Evet ceza ile adam etmek bir kezdaha kanıtlandı.2 boğaz köprüsünde başlayan onarım trafiği epey sıkıştırdı.Buna rağmen emniyet şeridine konan EDS (Elektronik Denetleme Sistemi) den dolayı kimse artık emniyet şeridine giremiyor.Tabii arada bir ihlaller...
  8. Mobyletteboy

Scotter Tavsiyesi

Ynt: Scotter Tavsiyesi İstanbul20024 nick'li arkadaşımızın tavsiye ettiği Honda Beat gayet güzel bir seçim olabilir.2. elde vespa GTV 250 60. yıl özel üretim hem bütçenize yakın hemde efsane olmuş bir motor.
  9. Mobyletteboy

Scotter Tavsiyesi

Ynt: Scotter Tavsiyesi Kullanacağınız mesafeyi,boyunuzu , kilonuzu , bütçenizi birde hoşunuza giden scooter ın marka ve modelini yazarsanız bir iki tavsiyede bulunabilirim.
  10. Mobyletteboy

Hangi Motor Yağını Kullanmalıyım !!!

Ynt: Hangi Motor Yağını Kullanmalıyım !!! Motorunuzun servisinden kaç numara yağ konulduğunu öğrendikten sonra bilindik bir marka motor yağını yanınızda götürüp değiştirtin.Hava filtresi normalde 4000 k.m de bir değişir ama ben size maksimum 2000 km de değiştirmenizi tavsiye ederim.Seneye...
  11. Mobyletteboy

Kiraz Festivali'nde Tekirdağ'a Doğru Yol Alalım (14 Haziran 2009)

Ynt: Kiraz Festivali'nde Tekirdağ'a Doğru Yol Alalım (14 Haziran 2009) Katılımcı Listesi --------------------- 1-) İbrahim Öcel (Iceman) + petite + vespiş (vespa et4) 2-) Tanju Eskiköy (Mobyletteboy) Ve Ali 3-) the venturer 4-) Mehmet Kiğılı 5-) Tolga Ünlü 6-) Earfetish
  12. Mobyletteboy

Kawasaki VN 1500 Nasıl Bir Motor ?

Ynt: Kawasaki VN 1500 Nasıl Bir Motor ? Murat bey'e katılıyorum.Honda hem servisi daha yaygın hem ikinci el sirkülasyonu daha hızlı.Tabi birde sizin seçiminiz ve beğeniniz çok önemli.VN !500 görüntüsüyle tam bir klasik. Birde şu var ki çoğu insan motosiklet sahibi olurken bu tip...
  13. Mobyletteboy

Ynt: Kiraz Festivali'nde Tekirdağ'a Doğru Yol Alalım (14 Haziran 2009) Arkadaşlar,kış boyunca yol yol diye başımızın etini yediniz.Bu ikinci gezi duyurusu kimsede hala bir kıpırdanma yok.Eğer diyorsanız günübirlik bizi kesmez,buyrun cuma sabahı Pendik'ten 00.07 feribotuyla Yalova ,oradan...
  14. Mobyletteboy

Ynt: Kiraz Festivali'nde Tekirdağ'a Doğru Yol Alalım (14 Haziran 2009) Katılımcı Listesi --------------------- 1-) İbrahim Öcel (Iceman) 2-) Tanju Eskiköy (Mobyletteboy) Ve Ali
  15. Mobyletteboy

Ynt: Kiraz Festivali'nde Tekirdağ'a Doğru Yol Alalım (14 Haziran 2009) Bir aksilik olmazsa ben ve Ali oradayız.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri