ML320 kullanıcısının son içeriği

1. M

ML 320 Mercedes

Ynt: ML 320 Mercedes Haklısınız yeni nesil mersedesler çok sıkıntılı bugün 87 model 300 sel e daha sıkıntısız binersiniz ml 270 den, ilginç arızalar veriyo yeni arabalar.Bir Gurbetçi biliyorum izne Ml 320 CDI ile gelip rezil oldum diyodu pompa enjektör v.s servisde uçuk fiyat falan ve bu şahıs...
  2. M

ML 320 Mercedes

Ynt: ML 320 Mercedes Demek ki ben çok şanslıyım,Aracımı Bingöl de karın buzun çukurun içinde kullandım heleki Rize ye tayinim çıkmadan öncesiydi kış hertarafta koca koca çukurlar ve kardan farkedemiyorsun bu bahsettiğim şehir içi( belediye çok çalışkandı )hiçbir sorun yaşamadım.Trabzonda ön...
  3. M

ml 320 den cherokee ye geçiş

Ynt: ml 320 den cherokee ye geçiş Eyvallah kardeşim saolasın..
  4. M

ML 320 Mercedes

Ynt: ML 320 Mercedes 3 YILDIR ml 320 kullanan biri olarak gc lerle arıza sorun problem ne derseniz deyin karşılaştırılmayacak bir araçtır.Sürpriz yapmaz.3200 CC V6 motor mersedesin en çok kullandığı ve başarılı motorların başında geliyor. Tabiki bir GC gibi safkan arazi aracı değil ama pekala...
  5. M

Ynt: ml 320 den cherokee ye geçiş Sevgili kardeşim umarım araçla ilgili düşündüklerinizi yerine getirirsiniz ama şu bir gerçek ki standart özellikleriyle bile her kullanıcının harcı değil bence GC kullanmak dikkatli olmak gerekir.Bütün bu anlattıklarınızdan ve forumdaki JEEP kulllanıcılarının...
  6. M

Ynt: ml 320 den cherokee ye geçiş 140 km hızla 30 krş 90 ile 100 arası biraz daha düşer yakıt. Beygir olarak hemen hemen aynı olsa da biri v6 biri v8 buda gc için avantaj olsa gerek Peki kardeşim aracın viraj kabiliyeti nasıl ben ml den memnunum araç sallamıyor virajlarda savrulmuyor kolayına...
  7. M

Ynt: ml 320 den cherokee ye geçiş Şükür yanıt veren bir arkadaş oldu... Öncelikle teşekkürler yakıt konusu ortalamadan kastım şehir içi dışı şeklinde ancak şehir içi de malum karadeniz çoğu yer dik rampa en azından benim evime dik rampadan çıkıp iniyorum. Aslında mahmut bey forumu kurcaladıkça...
  8. M

Rize Off Road Spor Kulübü Derneği Kurulmuştur --RİZE OFF ROAD & RESCUE TEAM--

Ynt: Rize Off Road Spor Kulübü Derneği Kurulmuştur --RİZE OFF ROAD & RESCUE TEAM-- ümit merhaba forumda gezilerini fotolarını takip ettim Ben de Çayeli Devlet Hastanesine Çalışıyorum 4x4 üm var Tanışmak istiyorum sizle ve rize deki etkinliklere katılmak niyetindeyim Telefonum 505 499 16 04...
  9. M

Ynt: ml 320 den cherokee ye geçiş sesimi duyan var mı?????
  10. M

Merhabalar. Rize Çayeli 'den Alper Değerli cherokee kullanıcıları 98 model v6 ml 320 Mercedes sahibiyim 2.5 yıldır.Aracımdan memnunum bir sıkıntım yok Benden önceki sahibide hakkını verdiği için bir sıkıntı yaşamadım aracıma alıştım ben aksatmadan bakımlarını yapıyorum aracı tanıyorum artık...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri