mihri kullanıcısının son içeriği

1. mihri

Gezenbilir 5. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (20 Ağustos 2011)

Ynt: Gezenbilir 5. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (20 Ağustos 2011) Merhaba sevgili gezenbilirler, Ben de bir arkadaşımla orada olacağım. Görüşmek üzere! :) 01 - Mustafa COŞKUN 02 - Esra Akeroğlu 03 - Zeynep Esra Koltan + 2 04 - Gültekin ÖZLÜK + 1 05 - Onur MAÇKAN 06 - Funda Erhan...
  2. mihri

Tekne ile 8 saatlik yuzme turu / 07.08.2011

Merhaba sevgili gezenbilirler! Bir diger tekne partisinin zamani gelmisti artik, bu sefer en fazla 30 kisilik olacak. Arnavutkoy BP istasyonun hemen onunden kalkiyoruz, Camlibahce otobus duragina cok yakin. Poyrazkoy tarafina dogru 1 saat surecek bir yolculuktan sonra demir alip bogazin serin...
  3. mihri

Boğazda Yüzmeli Tekne Gezisi - 10 Temmuz Pazar 2011

Sevgili Gezenbilir arkadaşlarım! Bunca yılın sonunda üniversiteden mezun olabilmem şerefine ve Temmuz'un ikinci haftası Finlandiya'ya taşındığımdan bir nevî ''haydi Mihriban güle güle'' demeniz için hepinizi tekne partimize bekliyorum ;) Gelin beraber yiyelim, içelim, yüzelim, kadehlerimizi...
  4. mihri

Gezenbilir Bolu Aladağ Gölü Kış Kampı (23 - 24 Ocak 2010)

Ynt: Gezenbilir Bolu Aladağ Gölü Kış Kampı (23 - 24 Ocak 2010) Kızağı ödünç almıştık, fırsat olsa kaçıracaktık hatta :D İyi ki getirmiş arkadaşlar, pek eğlendik sayesinde :)
  5. mihri

Ynt: Gezenbilir Bolu Aladağ Gölü Kış Kampı (23 - 24 Ocak 2010) Merhaba Funda Hanım, Bunlar sadece benim çektiklerim. Benjamin FB'ye ekledi fotoğrafları, benim sayfamda Ben'in eklediği fotoğrafları görebilirsiniz. O da sordu hatta etiketler misin tanıştığımız arkadaşları diye. Siz...
  6. mihri

Ynt: Gezenbilir Bolu Aladağ Gölü Kış Kampı (23 - 24 Ocak 2010) Merhaba sevgili gezenbilirler, Harika bir kampı geride bıraktık ve sıra fotoğraflarda tabii ki, ben de kendi halimde yakaladığım kareleri sizlerle paylaşmak üzere aşağıdaki linki ekliyorum. Etkinliği gerçekleştiren herkese...
  7. mihri

Gezenbilir Bolu Aladağ Gölü Kış Kampı Duyurusu (23 - 24 Ocak 2010)

Ynt: Gezenbilir Bolu Aladağ Gölü Kış Kampı Duyurusu (23 - 24 Ocak 2010) Dediğinize katılıyorum Çiğdem Hanım ama pazar sabahı artık yaşayabileceğiz o duyguyu, onun için sabırsızlanıyoruz :) Pek özledim sabah temiz kar kokusunu :)
  8. mihri

Ynt: Gezenbilir Bolu Aladağ Gölü Kış Kampı Duyurusu (23 - 24 Ocak 2010) Cuma'dan gelmek isterdik ama akşam saat 6'da işten çıkıyorum, o yüzden mümkün gözükmüyor. Cumartesi sabah saat kaç olursa olsun, 6da bile hazır oluruz, sorun değil :) O yüzden Cumartesi yola çıkacaklardan ümitliyim hala :)
  9. mihri

Ynt: Gezenbilir Bolu Aladağ Gölü Kış Kampı Duyurusu (23 - 24 Ocak 2010) Merhaba sevgili gezenbilirler, Zamanı yaklaştıkça daha da heyecanlanıyorum, bu sene kar görememiş, kara dokunamamış olmam sebeplerinden biri tabii. Cumartesi sabahtan bir Amerikalı arkadaşımla İstanbul'dan çıkmak...
  10. mihri

Gezenbilir Köpek Balıkları ile Dalış Programı (Güncelleme)

Ynt: Gezenbilir Köpek Balıkları ile Dalış Programı (Güncelleme) Hepinize iyi eğlenceler diliyorum ve bugüne kadar hiç dalış yapmamışlar için de böyle güzel etkinlikler olsa ne güzel olur diye içimden geçiriyorum :) (kesin olmuştur ama benim haberim yoktu tabii ama umutluyum) =)
  11. mihri

Ynt: Gezenbilir Bolu Aladağ Gölü Kış Kampı Duyurusu (23 - 24 Ocak 2010) Bu etkinliğe duyduğuma ne kadar sevindim anlatamam. Kış kokusunu ve karda uzanıp kelebek yapmayı özledim :) İnşallah ben de geliyorum, henüz bir araç ayarlamadım kendime ama İstanbul'dan cuma gününden giden arkadaşlara...
  12. mihri

Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009)

Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009) Ellerinize sağlık, sonunda gördük ne haldeymişiz, keşke bir de oynadıktan sonra terli ve turuncu hallerimizi de kareleseymişiz :) Bu arada BJK formalı resmimi mailden atarsan sevinirim Ünal Abi. Hoşçakalın ayrıca iyi bayramlar tüm...
  13. mihri

Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009) Geçmiş olsun diyeyim :) Benim spor ayakkabılar da kaydığı için hareketlerim kısıtlandı ama bir dahaki sefere asker botlarımla hazırım ;D
  14. mihri

Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009) Kimdi bilmiyorum ama çarpraz ateşe tutulmuş bir counter strike ruhlu asker siperlerin arkasına kendini atıverdi ve kaydı neticesiyle :) Gönül bu tür ruhu yansıtan fotoğrafları görmek isterdi tabii ki, ama ne diyoruz, bir dahaki sefere hem...
  15. mihri

Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009) Bir dahaki sefere diyelim :) Bizim çiftliğe uğramamız gerektiği için gelemedik ama önümüzdeki haftasonu ya da bayram süresince hava da güzel olursa yapılabilir aslında. Sitede var mı herhangi bir etkinlik diye bakındım ama bulamadım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR