MG51 kullanıcısının son içeriği

1. MG51

7/24 Açık Landrover'cılar

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar TYT yı dere geçişlerinde kullanıyormuş Mustafa bey Onu önden gönderip dereyi kurutuyor... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  2. MG51

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Sünger mübarek, arkdan gelenler rahat etmiştir ama. Nasıl olsa TYT bütün suyu emip dereyi kurutmuştur ;D ;D ;D
  3. MG51

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Valla helal olsun mustafa beye ne diyordu bir tyt alıp ipliğini pazara çıkaracağım... Dediğini yapıyor ;D ;D ;D ;D
  4. MG51

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Cevapta güzel ama Kürşad koltuğun altındaki fişi çekecekmişsin ;D ;D ;D ;D
  5. MG51

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Yolda bırakmayan Tyt değil MKG lütfen teşhisi doğru koyalım :D :D :D :D :D Kullanan ben olsaydım oracıkta kalırdı ve ancak kurtarıcı ile şehre giderdi
  6. MG51

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Para verseler Mustafa bey DEfenderla oraya girmezdi. Toyotanı sınırlarnı kontrol etmek istemiştir. :)
  7. MG51

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Günaydın cennet yolcuları
  8. MG51

Özlemişim.... Dediğiniz Önceki Gezi Karelerini Paylaşalım (Eski Tarihli)

Ynt: Özlemişim.... Dediğiniz Önceki Gezi Karelerini Paylaşalım (Eski Tarihli) Evet dostluğun, dayanışmanın ve fedakarlığın hazzını en üst seviyede yaşadığımız bir gezi olmuştu.
  9. MG51

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar İyi geceler Yavuz
  10. MG51

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Önceki bu idi Yavuz'un tercihi olarak şimdilik bu dursun o zaman.
  11. MG51

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Bu daha sanatsal ;D ;D ;D
  12. MG51

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Bu iyimi :D Ama bu da olmaz ;D ;D ;D
  13. MG51

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Kendimi gizli ajan gibi hissediyorum ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  14. MG51

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Evet antalya gezisinde görmüştüm benimde çok hoşuma gidiyordu. Çünkü ben 110" leri biraz büyük buluyorum. Bu ideal boyutta bir araba Gökhan satlığa çıkardığında bende üzülmüştüm. Aracı en iyi Yavuz tanıdı gezi boyunca onunlaydı. 110" tenmi kesildi sorusu demekki...
  15. MG51

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Kürşad haklı o zaman çünkü o haliyle bile çok güzel bir araçtı.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri