mesutbayrak kullanıcısının son içeriği

1. M

Satılık (Rocky-Road) Wheel spacer 1" Suzuki Vitara için 4 adet

Ynt: Satılık (Rocky-Road) Wheel spacer 1" Suzuki Vitara için 4 adet samurailerle ebat aynımıdır bilginiz varmı acaba
  2. M

vitara karter muhafaza

Ynt: vitara karter muhafaza teşekkür ederim.
  3. M

vitara karter muhafaza

Ynt: vitara karter muhafaza gökhan bey bunu kendi vitaram için yaptırmıştım.fakat takamadan samurai ye geçiş yaptım.
  4. M

vitara karter muhafaza

vitaralar için 3mm saçtan çinko kaplı karter muhafaza.hiç kullanılmamış.fiyat 150 tl.05335294052
  5. M

vitara bağaj ayakları thule

vitara için thule marka bağaj taşıma ayakları 2. el temiz.kayak taşıma aparatıda var.fiyat 150 tl. 05335294052
  6. M

vitara akışmetre ve katalizör

Ynt: vitara akışmetre ve katalizör gökhan bey teşekkür ederim bende az önce bilgi aldım aynıymış
  7. M

Ynt: vitara akışmetre ve katalizör cenk bey hiçbir bilgim yok olurmu olmazmı diye.bilen bir arkadaş cevap yazarsa iyi olur
  8. M

Ynt: vitara akışmetre ve katalizör suzuki samurai manuel poyra kilidine ihtiyacım var .parça değişimi yapabiliriz.
  9. M

Silverstone Kampanya Fiyatları !

Ynt: Silverstone Kampanya Fiyatları ! 215/75/15 lastik varmıdır.
  10. M

elimde 2003 model vitaradan çıkma katalizör ve 1994 model vitaradan çıkma akışmetre bulunuyor.ihtiyacı olan arkadaşlara duyrulur. katalizör 350 tl akışmetre 325 tl dir.
  11. M

SATILIK CB TELSİZ - ANTEN

Ynt: SATILIK CB TELSİZ - ANTEN cihaz satılmıştır.teşekkür ederim
  12. M

Suzuki Vitara - Modifikasyon İçin Teknik Çizimler

Ynt: Suzuki Vitara - Modifikasyon İçin Teknik Çizimler şenol beyin verdiği çizimlerle 3mm saçtan karter muhafazayı lazerde kestirip apkant preste açılarını verdikten sonra çinko kaplattım. yerine tam denk geldi.şenol beye teşekkür ederim.
  13. M

SATILIK CB TELSİZ - ANTEN

Satılık albrecht 4100 marka am-fm cb telsiz ve albrecht marka mıknatıslı cb araç anteni.Mayk üzerinden kanal değiştirme. Ch9 kanal fonksiyonlu.Telsiz dijital göstergeli.Cihazlar sorunsuzdur.Fiyatı takım olarak 200 tl.
  14. M

1999 vitara 1.6 hava akışmetre problemi

Ynt: 1999 vitara 1.6 hava akışmetre problemi akışmetrenin içini balata spreyi ile temizleyebilirsiniz.
  15. M

Suzuki Vitara Hava Akış Debimetresi

Ynt: Suzuki Vitara Hava Akış Debimetresi debimetre sorununu çözebildinizmi.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri