merolzö kullanıcısının son içeriği

1. merolzö

Defender Yeni Model Göğüs(konsol)

Ynt: Defender Yeni Model Göğüs(konsol) bende reha beye katılıyorum bizde şöyle bir mantık var polyesterin yada derinin kilosu yada metresi üzerinden maliyet belirlenmesini bekliyoruz bu doğru bir yaklaşım değil.
  2. merolzö

Yeni model torpido..

Ynt: Yeni Model Torpido.. tuncay harika gidiyor , hele o açılır menfezlerin iptali tam hastalık sahibi işi olmuş tebrik ederim
  3. merolzö

defender ı nasıl yapalım

Ynt: Defender I Nasıl Yapalım :) arkadaşlar aslında insan okuyunca bir an stres oluyor fakat belli bir süre sonra hak veriyorum yapılan yorumlara, bu yazıyı yazarkende belki bu forumda yazdıklarımın içinde en faydalı olacağını düşündüğüm yazım bu defender oyle bir konuki aslında araç gibi bi...
  4. merolzö

defender ı nasıl yapalım

Ynt: Defender I Nasıl Yapalım rakamı 45.000 e cektım klasık defender sendromu 100 lira harca 50 ye sat:)
  5. merolzö

defender ı nasıl yapalım

Ynt: Defender I Nasıl Yapalım sağol'un teşekkürler koltuklar 520 recaro fakat bunun ilgili bir bilgi paylaşayım eğer dusunuriseniz koltugun altındakı avadanlıgı kesmenız gerekecek aksı halde koltuk direksıyona bır kac cm kalıyor ben eskı avadanlık yerıne komple yeniden bukturup yaptırttım...
  6. merolzö

defender ı nasıl yapalım

Ynt: Defender I Nasıl Yapalım teşekkürler arkadaşlar allah razı olsun iyi düşünceleriniz için herkez gönlündeki defendere sahip olsun inşallah
  7. merolzö

defender ı nasıl yapalım

Ynt: Defender I Nasıl Yapalım ...
  8. merolzö

defender ı nasıl yapalım

9. merolzö

defender ı nasıl yapalım

10. merolzö

defender ı nasıl yapalım

Ynt: Defender I Nasıl Yapalım hayırlısıyla içide bitti :)
  11. merolzö

Ford Puma Motor Turbo Basıncı

Ynt: Ford Puma Motor Turbo Basıncı iyi bir ustaya avas ayarı yaptır derim.
  12. merolzö

Kısa Rot Şasi Bağlantı Sorunu

Ynt: Kısa Rot Şasi Bağlantı Sorunu teşekkürler derya bey ben bu konuyu kayalarla görüşeyim olmadı tornacının yolunu tutayım. tuncay :) o benim araba değil derya beyin , mesajı almıştır , :) dün arabayı yıkattım bugun yagmur yagdı yıne su izi oldu gidiyim nemli bezle parlatayım :):):)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR