memogv4 kullanıcısının son içeriği

1. memogv4

Kamp Tesislerinden Beklentiler

Ynt: Kamp Tesislerinden Beklentiler Güler yüz, temizlik ve sessizlik, kampçıların ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri...
  2. memogv4

Gökova- Akbük Azmakbaşı Kamping

Ynt: Gökova- Akbük Azmakbaşı Kamping Geçmiş olsun dileğinizi ileteceğim, teşekkür ederim. Bu sene personel,yol, ilaçlama ,cafe bar ,market ,bungalov evler ,arazi büyütme , tuvalet ve duş imkanları, karavan ve çadır için özel park alanları ve daha sayamadığım bir çok konuda eklemeler ve...
  3. memogv4

Ynt: Gökova- Akbük Azmakbaşı Kamping Süleyman bey merhaba, ben Memduh bey'in oğluyum. Geçen sene doktor beyle bir anlaşmazlıkları olmuş doğru, ama açtığım her topic in altına yorum yapması , karşısındaki 60 yaşında kanser hastası olan birisinin üzerine bu kadar gelmesi yakışıksız ve doğru...
  4. memogv4

Rüzgarsız Kamp Alanı Tavsiyesi

Ynt: Rüzgarsız Kamp Alanı Tavsiyesi Evet, Ören ile Akyaka nın ortasında çok güzel denizi olan sakin bir koy.... Kampımızı ailece işletiyoruz, her zaman bekleriz, seamlar....
  5. memogv4

Rüzgarsız Kamp Alanı Tavsiyesi

Ynt: Rüzgarsız Kamp Alanı Tavsiyesi Merhabalar, ben kamp işletmecisiyim.. Arzu ederseniz Akyaka orman kampından 25 km. uzakta akbük koyunda kamp işletiyoruz. burası kapalı bir koy ve rüzgarsız diyebilirim...
  6. memogv4

Ynt: Gökova- Akbük Azmakbaşı Kamping Ovv doktor bey hoşgeldiniz. Bu sezon erken başlamışsınız yer kötülemeye :)) Fiyat yüksek demişsinizde sanırım 10 tl verecek kadar durumunuz yok, gelin bu yaz bekliyorum tatiliniz benden ;) Yol kötü demişsiniz onuda söliyim yol yapılıyor, ayrıca bu tarz...
  7. memogv4

Ynt: Gökova- Akbük Azmakbaşı Kamping Merhabalar; Fiyat ve koordinatlara durumuna ekteki resimlerden ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Azmakbaşı Camping
  8. memogv4

https://www.facebook.com/pages/Akb%C3%BCk-Azmakba%C5%9F%C4%B1-Camping-Kafeterya/279029912121729?ref=hl TÜM KARAVAN VE KAMPÇI DOSTLARIMIZI BEKLİYORUZ... 6 ADET BUNGOLOW DA HİZMETE GİRMİŞTİR... HEPİNİZE ŞİMDİDEN İYİ TATİLLER....
  9. memogv4

Azmakbaşı Camping (gökova-akbük)

Azmakbaşı camping şimdi tripadvisor ve booking.com'da , Yorumlarımızı eksik etmeyelim :)( Hepinize iyi tatiller ;))) www.azmakbasicamping.com
  10. memogv4

Yine Bir Kamp Alanı Sorusu...

Ynt: Yine Bir Kamp Alanı Sorusu... Gökova- Akbük e gelirseniz biz burada kamping işletiyoruz. https://www.facebook.com/pages/Akbük-Azmakbaşı-Camping-Kafeterya/279029912121729?ref=hl detayları buradan görebilirsiniz. şimdiden iyi tatiller, selamlar...
  11. memogv4

İzmir-Aydın-Muğla Civarı Kamp Yeri ?

Ynt: İzmir-aydın-muğla Civarı Kamp Yeri ? http://www.azmakbasicamping.com/ Koordinatlar https://maps.google.com/maps/ms?hl=tr&ie=UTF8&oe=UTF8&msa=0&msid=205028394198334488883.0004c59759497d3fc1505 facebook ...
  12. memogv4

Akbük Doğa Restorant Kampingi Şiddetle Öneriyorum

Ynt: Akbük Doğa Restorant Kampingi Şiddetle Öneriyorum Murat bey; Çok uzatmayacağım lafı, siz işletmeci olamayacağımı söylemişiniz gülerek ve üzülerek söylemeliyimki, sizde emir kipleriyle hastanede hemşirelerinize davrandığınız gibi herhangi bir turistik tesiste müşteri olamazsınız. Bence...
  13. memogv4

Akbük Doğa Restorant Kampingi Şiddetle Öneriyorum

Ynt: Akbük Doğa Restorant Kampingi Şiddetle Öneriyorum Ahmet bey övgü dolu sözleriniz için teşekkürler, en kısa zamanda yine bekliyoruz.:] Murat bey kurduğunuz çadır için masa vereceğimizi söyledik. Ardından masa örtüsü talebinize istinaden, prosedürümüzde olmamasına rağmen bu isteğinizi de...
  14. memogv4

Gökova-Akbük Azmakbaşı camping

Ynt: Gökova-akbük Azmakbaşı Camping Teşekkür ederim....
  15. memogv4

Gökova-Akbük Azmakbaşı camping

Merhaba Ahmet bey, ben bugün itibariyle akbük e gidiyorum. Aslında hafta başı orada olacaktım ama işlerimi ayarlayamadığım için bu güne kaldım. Uğradığınız da orada olamadığım için üzgünüm, en kısa sürede tekrar görüşmek ve tanışmak dileklerimle.... Selamlar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR