melyyh kullanıcısının son içeriği

1. M

Sakarya'da Kamp Alanı Öneri

Sadece tartışmada üste çıkmak için olayı çevirip, saptırmayın lütfen. Daha evvel de belirttiğim üzere "meskun mahal" diye isimlendirilen bir kavram var. Ve bu kavramın açıklamasında " ..... yol, elektrik, su, doğalgaz, ulaşım, çöp toplama, aydınlatma, kanalizasyon gibi hizmetlerden istifade...
  2. M

Sokakta sigara içilmesinden rahatsız oluyorum. Fakat sigara içenlere hakaret etmiyorum. Silah kullanmanın serbest bırakıldığı alanlarda, istediğiniz kadar hakaret edip, çapınızı belli edin ben silahımı atarım. İnsan vururum, tehlikeli hareketler yaparım vs. demiyorum. Ama eminimki olayı oraya...
  3. M

Jandarma yanlış bilmiyor, siz anlayamıyorsunuz sadece. Evvelki mesajımda tam olarak nerede atılabileceğinin tanımını yaptım. Ama siz anlamak istemiyorsanız kimsenin elinden bir şey gelmeyecektir. Ruhsat sahibi olduğuma ve doğal olarak suc işlemek istemediğime göre nerede atış yapılacağı...
  4. M

Korkanları hoş görürüm tabii. Zira kendim de silah sesi duyduğumda bi endişe duyarım. Ama "maganda" damgası yemek çok rahatsız edici. Bu hiç şüphesiz hakaret. Teşekkür ederim.
  5. M

Evet, izin verildiğini sanıyorum. Yerleşim alanlarının bitiminden 500m uzaklıktaki alanlar meskun mahal dışı olarak sayılıyor. Yaylalar da takdir edersiniz ki çok geniş, ekseriyetle ormanlık araziler. Dolayısıyla atış alanı bulmak zor olmuyor. Kamp yapmaya giden insanların bazılarının...
  6. M

Poligonlarda yivsiz av tüfeği ile tek kurşun fişek atılmasına müsaade edilmiyor maalesef. Rahatsız olma durumlarının oluşmasını anlıyorum. Ben de atış yapanlara anlayış gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu tarz arazilerde bulunan insanlar çeşitli gereksinimlerini karşılamak amacı ile...
  7. M

Silah atmak neden magandalık oluyor? Ruhsatlı silahımla, devlet tarafından izin verilen yerlerde ben de atış yapıyorum. Atış etkinliği nasıl oluyorda magandalık oluyor anlamış değilim.
  8. M

Merhaba Buralara binek araç ile gidilebilir mi yoksa arazi aracı şart mı sizce? Bir kamp planımız var da tek sıkıntımız bu. Yanıtlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri