mekikmotors kullanıcısının son içeriği

1. mekikmotors

Ford Ranger Araç Üstü Çadır

Merhabalar öncelikli olarak ilginiz için teşekkür ederiz. Bahsi geçen yük(80kg) aracın hareket halinde maksimum hız, aracın genel aerodinamikleri ve çevresel koşullar göz önünde bulundurularak hesaplanılan bir değer olup, araç hareket halinde iken aracın üzerindeki yük sınırı aşılmamaktadır...
  2. mekikmotors

Wolksvagen Amarok Araç Üstü Çadır

Arkadaşlar Merhaba 31.10.2019 tarihinde yapmış olduğumuz Amarok uygulmamızı sizlere paylaşıyorum . Amarok 'a uyumlu 2 kişilik Araç Üstü Çadır ürettik Marka Mekik Motors Seri: OTAK 360 ÜRETİM : YERLİ FABRİKA MEKİK MOTORS ATAŞEHİR. TELEFON : 0850 346 90 65 Whatsapp : 0535 2375821 Sizlere daha...
  3. mekikmotors

Skoda Kodiaq Araç Üstü Çadır

Merhaba arkadaşlar bilgilendirme konusu olarak tüm uyguladığımız Mekik Motors üretimi Otak Serisi Araç Üstü Çadır Ürünlerini uyguladığımız araçların tanıtım yazılarını yazıyoruz .Son çalışmamız Skoda Kodiaq . Bu araç için aracın üstüne uygulama yaptık fakat arka kasaya da roolbar tasarlayıp arka...
  4. mekikmotors

Jeep Araçları İçin Araç Üstü Çadır Uygulamaları

Merhaba arkadaşlar bilgilendirme konusu olarak tüm uyguladığımız Mekik Motors üretimi olan Otak Serisi Araç Üstü Çadır Ürünlerinde uygulama yaptığımız araçların tanıtım yazılarını yazıyoruz . Tüm Jeep Araçları İçin yaptığımız uygulamaları zamanla burada paylaşacağım. Kısaca ürün 2 Yetişkin...
  5. mekikmotors

Ford Ranger Araç Üstü Çadır

Merhaba arkadaşlar bilgilendirme konusu olarak tüm uyguladığımız Mekik Motors üretimi Otak Serisi Araç Üstü Çadır Ürünlerini uyguladığımız araçların tanıtım yazılarını yazıyoruz .Son çalışmamız Ford Ranger . Bu araç için aracın üstüne uygulama yaptık fakat arka kasaya da roolbar tasarlayıp arka...
  6. mekikmotors

Nissan Navara Araç Üstü Çadır

Merhaba arkadaşlar bilgilendirme konusu olarak tüm uyguladığımız Mekik Motors üretimi Otak Serisi Araç Üstü Çadır Ürünlerini uyguladığımız araçların tanıtım yazılarını yazıyoruz .Son çalışmamız Nissan Navara . Bu araç için aracın üstüne uygulama yaptık fakat arka kasaya da roolbar tasarlayıp...
  7. mekikmotors

Yan Tente Arayanlara

Arkadaşlar Merhaba İstanbul Ataşehir 'de Mekik Motors olarak yeni ürün listemize yan tente ekledik . Grup üyelerinin ilgisini çekebileceğini düşünüyoruz. Whatsapp Grubumuzdan daha fazla resime ulaşabilirsiniz. Araç Yan Tente ürünlerimi sipariş ve bilgi Whatsapp Grubumuz Yan Tente Sipariş Hattı...
  8. mekikmotors

Mekik Motors 2 Kişilik Karavan

Merhaba şuanda hali hazırda iki kişilik mini karavan ürünümüz üretilmektedir. Bu adresimizden takip edebilirsiniz. Mekik Motors WAGGON ® (@mekikmotors.waggon) • Instagram photos and videos
  9. mekikmotors

Mekik Motors 2 Kişilik Karavan

Merhaba Arkadaşlar bu süre zarfında bir çok yeni ürün ürettik . Destekleyen tüm takipçilerimize teşekkür ederiz. Mekik Motors ® (@mekikmotors) • Instagram photos and videos Bu adresimizden takip edebilirsiniz. www.mekikmotors.com www.aracustucadir.com www.mekikmotors.com.tr...
  10. mekikmotors

Jeep Grand Cherokee Için Araç Üstü Çadır Yaptık

Arkadaşlar Merhaba jeep grand cherokee aracı için özel üretim Araç Üstü Çadır yaptık Mekik Motors üretimi OTAK serisi araç üstü çadır fiber glass malzemeden ürettik . Jeep Kullanıcılarını bekliyoruz. Diğer araçlar içinde üretimimiz bulunuyor. www.mekikmotors.com www.mekikmotors.com.tr...
  11. mekikmotors

Mekik Motors Üretim Araç Üstü Çadır Hakkında Bilgilendirme

Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Foruma Üyelik için teşekkür ediyoruz .Bir çok kullanıcımız bizi Gezenbilirden görüyor ve Gezenbilirden geldiğini söylüyor. Yaklaşık 4 yıldır ( 2015 'den beri ) İstanbul'da üretim yapmaktayız. Bugun en çok tercih edilen YERLİ üretim ürünümüz ile ilgili sizleri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri