meh_met kullanıcısının son içeriği

1. M

Jeep Grand Cherokee (ZJ)'ciler Kaç Kişi?

Ynt: Jeep Grand Cherokee (ZJ)'ciler Kaç Kişi? 01- 1995 5.2 V8 - ZJ - Ergun Erakman (Beatrix) - İstanbul 02- 1994 4.0 I6 - ZJ - Barış (ssbman) - Ankara 03- 1998 5.2 V8 - ZJ - Özgür Karaçaylı (Wolverine-Grand Cherokee) - İstanbul 04- 1996 5.2 V8 - ZJ - Barış Perktaş (Overland06) -...
  2. M

Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

Ynt: Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı ateş krdş.laç yıldır kullanıyosun.kaç model.200.000 binde benimki. sorun yok dediler.biraz toparlayalım bakalım.elini yüzünü.fazla masraf çıkarmaza. kalır. mıchelin lastikler çok uyumlu.oldu.aracımın fazla bi sorunu yok.selamlar.
  3. M

Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

Ynt: Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı Ergün bey'in jeepini aldığı tarihte. 750.000. e bir daire almıştım.nerdeyse 3 daire parası imiş o tarihte bu araç.10 gündür kullanıyorum.benimki 94 model 5.2 .küçük arabadan.büyüğe geçmek.masraf yapmaya başladım.mchelin lastik...
  4. M

Merhabalar ve İlk Problem Aracım Çalışmıyor

Ynt: Merhabalar ve İlk Problem Aracım Çalışmıyor alarmın orjinal olup olmadığını bilmiyorum ama araç alarmı çözüp çalışıyormuş.tık tan sonra 1 saniye daha bekliyorum.sorunsuz çalışıyor.
  5. M

Ynt: Merhabalar ve İlk Problem Aracım Çalışmıyor belkide ben anlatamışımdır ama sorun yok 20 kere denedim çalıştı :)
  6. M

Ynt: Merhabalar ve İlk Problem Aracım Çalışmıyor ilgilenen arkadaşlara tek tek teşekkür ederim.profilime yaşadığım yeri ekledim.bursalıyım.çalışmama sorunumu bugün hallettim.araç kontak çevirmeye hiçbir tepki vermiyordu.çok basit bir sorunmuş.kontağı çevirip tık sesini duyduktan sonra anahtarı...
  7. M

Ynt: Merhabalar ve İlk Problem Aracım Çalışmıyor benimdde aklıma geldi.bir iki güne kadar servise gideceğim yine de tecrübelilerden bilgi almak iyi olur diye düşündüm.
  8. M

öncelikle herkese selamlar forumu uzun süredir takip ediyorum.ancak 94 model grand cherokee aracımı almamla birlikte hemen üye oldum.konu başlığında da belirttiğim gibi araç 3-5 sefer kontağı çevirmemden sonra ancak çalışıyor.başına daha önce böyle bir sorun gelen veya tecrübeli arkadaşlar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

SON KONULAR

Geri