malialp kullanıcısının son içeriği

1. M

Mersin'de Temiz Tuvalet Duş İmkanları Olan Ücretli Kamp Yeri Arıyorum

Yeşilovacık kamp alanı fena değil. wc sayısı yetersiz, duş idare eder, deniz güzel ama taş-kaya, aileye uygun, sakin temiz elektrik - su var. Günlük 20 tl (haftasonu ordaydım) Kısacası değerlendirlebilir.... MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. M

mersinde off-road parkurları hakkında yardım

Ynt: mersinde off-road parkurları hakkında yardım Selamlar. Açıkçası amaç gezmekse tam şurası ya da burası diyemeyeceğim ama yayla yollarına vurun kendinizi, asfalttan çıkıp ara yollardan giderek güzelce keyifli geziler yapabilirsiniz. iki yıl önce ben bu şekilde yapıyordum aracım varken ama...
  3. M

Sizcede Mersin off road kulübü kurulmasının zamanı gelmedi mi.?

Ynt: Sizcede Mersin off road kulübü kurulmasının zamanı gelmedi mi.? Selamlar. Dernekleşme daha güzel olmuş, verdiğiniz adres iş yeriniz falan mı yoksa orada dernek adıyla bir mekan mı açılacak?
  4. M

ÇUKUROVA OFFROAD GRUBUNUN 3 GÜNLÜK BÜYÜKECELİ KAMPI VE GEZİSİ

Ynt: ÇUKUROVA OFFROAD GRUBUNUN 3 GÜNLÜK BÜYÜKECELİ KAMPI VE GEZİSİ Maşallah çok güzel kareler. Çukurova Offroad sezonu açmış, hadi hayırlısı....
  5. M

Terios'cular Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Terios'cular Kaç Kişiyiz ? Arkadaşlar 24. sıra boşalmıştır.... 1- 2004 sx - Kastamonu (terios37) 2- 2005 sx - Osmaniye (amanos80) 3- 2009 silver - Ankara (aslankurt72) 4- 2008 silver - İzmir (matiate) 5- 2003 sx - İstanbul (tameray ) 6- 2003 sx -...
  6. M

Sizcede Mersin off road kulübü kurulmasının zamanı gelmedi mi.?

Ynt: Sizcede Mersin off road kulübü kurulmasının zamanı gelmedi mi.? Valla benim aklıma daha önce gelmişti :) Şaka bir yana şuan arazi aracım olmas da bende varım, özellikle Çukurova offroad da Mersin'den birçok arkadaş var. Her türlü desteğe hazırım....
  7. M

90-93 Arası JLX 3k alınır mı? Nelere dikkat etmem lazım?

Ynt: 90-93 Arası JLX 3k alınır mı? Nelere dikkat etmem lazım? ilginize teşekkür ederim. Mersin de bulamadığım için internetten takip ediyorum bir haftadır. iki tane temiz görünümlü düştü nete, ben arayana kadar satıldı. Demek ki temiz olursa alıcılar kurt gibi kapıyor :)
  8. M

90-93 Arası JLX 3k alınır mı? Nelere dikkat etmem lazım?

Arkadaşlar Merhaba Otomobilimi satmak zorunda kaldım ve hem günlük kullanım hemde hafta sonu dağ bayır gezmek için arazi aracı düşünüyorum. Daha önceleri Daihatsu Terios sahibiydim ve gayet keyif alıyordum. Şu an için bütçem 10-11 bin tl (biliyorum çok az ama !)Feroza, Niva, Vitara arasından...
  9. M

Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi

Evet gayet diri duruyor. Sahibi de temiz olduğunu söylüyor. Ancak kararsızım hala. Fiyat 12,5 yazmış ama 11 civarı olabilir gibi. Şehir içi çok yorar mı beni bu Feroza. Bir tane bile görmedim koca Mersin de ki oturup sahibiyle muhabbet edelim :) Ve parça bulabilecek miyim? Gerektiğinde...
  10. M

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-daihatsu-offroad-tutkunlari-77106677/detay/ Arkadaşlar ilandaki araçla ilgili fikrinizi alabilir miyim? Teşekkürler...
  11. M

Teşekkür ederim tarihi derken ne kastettiniz anlayamadım? Alican bey in ilanı mevcut 14500 lerden 13000 lere kadar iniyor ekimden beri. O na istinaden olabilir diye düşündüm. Yani feroza zor satılan bir araç, ben de terios vardı çok keyifliydi ailenin otomobil baskısından sattım ama Feroza...
  12. M

teşekkür ederim. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-daihatsu-kelepir-fiata-jeep-92575430/detay/ şöyle bir ilan var. Arayıp durumunu soramadım tlf ları cvp vermiyor galeri olduğu için. Dışarıdan nasıl görünüyor. Antakya yakın bize almasam da gidip bakabilirim.
  13. M

Arkadaşlar merhaba. Eski bir terios kullanıcısı olarak günlük kullanım ve dağ bayır gezmek içinFeroza düşünüyorum, binek aracım var satıp (ve ekonomik sıkıntı var) artan parayla 10000 civarı feroza alabilir miyim. Sizin forumu takip ediyorum araçlar sıkıntısız diyorsunuz ama bir kaçınız sürekli...
  14. M

ŞANLIURFA OFFROAD

Ynt: ŞANLIURFA OFFROAD Bende bir Urfalı olarak bu çabanızı gönülden destekliyorum. Elimden geleni yapmak isterim yardım anlamında ancak Mersin'de yaşıyorum ve Urfa'daki yakınlarımdan ve tanıdıklarımdan offroad merakı olan yok. Orada bulunduğum yıllarda da hiç offroad meraklısına rastlayamadım...
  15. M

m.ali ile mersin halkkent gölünde defenderle battık

Ynt: m.ali ile mersin halkkent gölünde defenderle battık Saim Abi selamlar. Çok oldu iletişime geçmedik, ben ufaklığı sattım, aileye küçük geliyordu diye laf edip duruyordu bizimkiler :) Bende gidip mitsubishi lancer otomobil aldım. Bu nedenle Offroad işini ertelemek zorunda kaldık şimdilik...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri