mahirisa kullanıcısının son içeriği

1. mahirisa

DOSOD 2. Koca Yayla Offroad Etkinliği, 2-3-4 Kasım

Ynt: DOSOD 2. Koca Yayla Offroad Etkinliği, 2-3-4 Kasım
  2. mahirisa

Ynt: DOSOD 2. Koca Yayla Offroad Etkinliği, 2-3-4 Kasım Herkese iyi bayramlar Kimseden cevap gelmeyince korktum dogrusu Neyse, bir kaç küçük ayrıntı; Buyuk ihtimalle REDBULL bizimle olacak, redbull kızlari da gelicek Yani eğlence tavan yapacak bu seferde Herkesi bekliyoruz
  3. mahirisa

Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012)

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Arkadaşlar, maalesef yine sizin bir organizasyonla çakıştık. isterseniz kampı bizim Koca Yaylaya alalım. yerimiz bol, eğlencemiz de. biz tarihi değiştiremiyoruz malum yasal izinler, sponsorlar falan. sizleri de aramızda görebilirsek mutlu oluruz.
  4. mahirisa

Arkadaşlar, DOSOD olarak yılın 3. etkinliğini Düzce, Beyköy, Koca Yaylada yapacağız. Bu yıl 2.sini düzenleyeceğimiz Koca Yayla Offroad etkinliğimizde yine her zaman ki gibi heyecan, eğlence dorukta olacak. Yine süprizlerimiz sizleri bekliyor olacak. Siz sevgili dostlarımızı aramızda görmekten...
  5. mahirisa

DOSOD; Düzce 4. Geleneksel Yörükler Yaylası Offroad Etkinliği Ön Duyurusu (21 - 23 Eylül 2012)

Ynt: DOSOD; Düzce 4. Geleneksel Yörükler Yaylası Offroad Etkinliği Ön Duyurusu (21 - 23 Eylül 2012) Uyarı ve önerileriniz için teşekkürler. mutlaka bir sonraki etkinliğimizde bunları göz önüne alacağız. aslında odun konusunda sıkıntı olmayacağını ön görmüştük ama yeterli tedbiri alamamışız...
  6. mahirisa

DOSOD; Düzce 4. Geleneksel Yörükler Yaylası Offroad Etkinliği Ön Duyurusu (21 - 23 Eylül 2012)

Ynt: DOSOD; Düzce 4. Geleneksel Yörükler Yaylası Offroad Etkinliği Ön Duyurusu (21 - 23 Eylül 2012) bir de video... http://www.dailymotion.com/video/xtu6o9_dosod-4-yorukler-yaylasy-offroad-etkinliyi-2_auto
  7. mahirisa

Ynt: DOSOD; Düzce 4. Geleneksel Yörükler Yaylası Offroad Etkinliği Ön Duyurusu (21 - 23 Eylül 2012) Devam...
  8. mahirisa

Ynt: DOSOD; Düzce 4. Geleneksel Yörükler Yaylası Offroad Etkinliği Ön Duyurusu (21 - 23 Eylül 2012) Etkinlikten bir kaç foto...
  9. mahirisa

Ynt: DOSOD; Düzce 4. Geleneksel Yörükler Yaylası Offroad Etkinliği Ön Duyurusu (21 - 23 Eylül 2012) Bülent bey, Cumartesi sabah 10.30 gibi alana geldim, ilk sizi sordum. arkadaşlardan çıkamamış olduğunuzu ve döndüğünüzü duydum. çok üzüldüm. telefonumda bir problem vardı, size de dönüş...
  10. mahirisa

Ynt: DOSOD; Düzce 4. Geleneksel Yörükler Yaylası Offroad Etkinliği Ön Duyurusu (21 - 23 Eylül 2012) Etkinliğimize katılan tüm dostlarımıza çok teşekkür ederiz. görselleri yakında yükleyeceğiz.
  11. mahirisa

Ynt: DOSOD; Düzce 4. Geleneksel Yörükler Yaylası Offroad Etkinliği Ön Duyurusu (21 - 23 Eylül 2012) Çağrı, destekerliniz için teşekkürler.
  12. mahirisa

Ynt: DOSOD; Düzce 4. Geleneksel Yörükler Yaylası Offroad Etkinliği Ön Duyurusu (21 - 23 Eylül 2012) Hayırdır Murat, Komando mu yazdılar yoksa
  13. mahirisa

Ynt: DOSOD; Düzce 4. Geleneksel Yörükler Yaylası Offroad Etkinliği Ön Duyurusu (21 - 23 Eylül 2012) olur mu olur :)
  14. mahirisa

Ynt: DOSOD; Düzce 4. Geleneksel Yörükler Yaylası Offroad Etkinliği Ön Duyurusu (21 - 23 Eylül 2012) geçmiş olsun. sen yine de ne olur ne olmaz diye L200 ile gel. o çukurda olmasa da başka çukurda oynarız biraz. bekliyorum :)
  15. mahirisa

Ynt: DOSOD; Düzce 4. Geleneksel Yörükler Yaylası Offroad Etkinliği Ön Duyurusu (21 - 23 Eylül 2012) Murat, geliyorsun değil mi?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri