Mahan kullanıcısının son içeriği

1. Mahan

Duster'ımı Yükseltme Maceram

Ynt: Duster'ımı Yükseltme Maceram Turgut Bey, Yazınızı defalarca okudum, elinize sağlık, lastik ok, ancak amortisör kesilerek yapılan yükseltme, sanırım garantiyi etkiliyor, bozuyor değil mi?
  2. Mahan

Dacia Duster Sahipleri Listesi

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi 1.ümiterkan (Dacia Duster 4x4 1.5 dCi 110hp ABS EBD ESP ASR 4AIRBAG)-RİZE 2.kahraman1520 ( Dacia Duster Laureatte 4x4 1.5 dcı 110 hp - Beyaz) ADANA 3.akirafes (Duster Duster Laureatte 4x2 1.5 dCi)-İSTANBUL 4.serkanefe (Dacia Duster 4x4 1.5 dCi 110hp, ABS ASR...
  3. Mahan

Gezenbilir Amatör Denizci (adb) Ve Yelken Kursu 6. Dönem (13 Temmuz 2015)

Ynt: Gezenbilir Amatör Denizci (adb) Ve Yelken Kursu 6. Dönem (02 Nisan 2015) Merhaba, Uzun süredir, katılmak için fırsat kolladığım bu eğitime sonunda başladım. Beklentim; mütevazi, amatör bir ruh ile profesyonel bir bilgi aktarımı, heves kırmadan, denizin engin dünyasına farklı...
  4. Mahan

Gezenbilir Amatör Denizci (adb) Ve Yelken Kursu 1. Dönem

Merhaba, Can Hocam biraz önce telefonla görüştük bende uygun ajanda da mutlaka katılmak isterim. İletişim için 533 210 9660 şimdiden teşekkürler.
  5. Mahan

Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik... Gezenbilir olarak başımız sağolsun, yakınlarına sabır diliyorum...
  6. Mahan

Yeni 4X4 Markalarından Mahindra Hakkında Bilgi Talebi

Değerli Gezenbilirliler, Piyasada, yeni yeni boy gösteren 4x4 markaları söz konusu, bunlardan bir tanesini hasbel kader yakından görme ve inceleme fırsatım oldu, söz konusu marka Mahindra, Hintli bir üreticiye ait olduğunu öğrendim. Eskiden bu üreticinin Willy's ile işbirliği içinde, Jeep...
  7. Mahan

Yere Çakılan Paraşütçünün Son Sözleri

Ynt: Yere Çakılan Paraşütçünün Son Sözleri Ga26d6c-Bt0 http://www.youtube.com/watch?v=Ga26d6c-Bt0
  8. Mahan

Ahtapot vs. Müren

Ynt: Ahtapot vs. Müren Merhaba, Çok ilginç bir çekim olmuş, bildiğim kadarıyla, müren ve/veya mığrı, avını yakaladı mı kendi etrafında dönerek, onu parçalamaya çalışır, burada müren bu girişime fırsat bulamadan, ahtapotun sıkıca sarılması ve yuvasındaki kısıtlı alan nedeniyle bu dönüşü...
  9. Mahan

Bir Fotoğrafı Okumak - Geçmişin İzinde

Ynt: Bir Fotoğrafı Okumak - Geçmişin İzinde Sedat Bey, Merhaba, öncelikle hoşbulduk, benim açımdan artık bu konu hakkında yapılacak bir yorum kalmamıştır. Karşı çıkışlarımı bile keyifle yaptığım, saatlerce inceleyerek kendimden çok şey bulduğum -gezenbilir- için sizlere ayrıca teşekkür...
  10. Mahan

Ynt: Bir Fotoğrafı Okumak - Geçmişin İzinde Gökhan Bey, Bugün ki Yunanistan ve Bulgaristan'ı da ben aynı sekilde suçluyorum. Pis casuslar, vatanı böldüler... Zaten 12 adalar bizimdi, Selanik'in %90'nı Müslüman Türk, beyler bu benim babamın avutulduğu dönemin masalları, varsa gücün keşke Uşaklı...
  11. Mahan

Ynt: Bir Fotoğrafı Okumak - Geçmişin İzinde Değerli Niğde Forumcuları, forum okuyucuları affınız sığınarak ben demek istedim ki; Evet aynı kadın.(Demek istedimki, evet bu hatun casus) Ne ilginçtir ki ?(Buna rağmen) Hasankeyf'ten tutun,Midyata kadar bu coğrafyaya verdiği zararı unuttururcasına...
  12. Mahan

Ynt: Bir Fotoğrafı Okumak - Geçmişin İzinde Emin Bey, Merhaba, ben tamamen size katılıyorum bu konuda... Ben Nadir Bey'in "melun casus kadın" serzenişine istinaden, yazıma başlarken "Evet aynı casus kadın ama..." Sadece Niğde değil bir çok ilimiz ve başka ülkeler için de casusluk görevini...
  13. Mahan

Ynt: Bir Fotoğrafı Okumak - Geçmişin İzinde Evet aynı kadın. Ne ilginçtir ki ? Hasankeyf'ten tutun,Midyata kadar bu coğrafyaya verdiği zararı unuttururcasına müthiş bir dokümantasyonu 100 yıl önce oluşturan bir casus. Daha detaylı "casusluk" belgeleri için "http://www.gerty.ncl.ac.uk/"...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR