ma10blk kullanıcısının son içeriği

1. ma10blk

Kendi Karavanını Yapanlar; Erol

Bu yapılan motokaravanlar ile kaç yolcu seyahat edebilir? Benim anladığım 2+1 yazıyorsa 3 kişi peki 4 kişilik bir ailenin motokaravan ile seyahat etmesi mümkün değil mi? Buna uygun motokaravan yapılabilir mi?
  2. ma10blk

Kendi Karavanını Yapanlar; Kandıralı

Hayırlı olsun, inşallah tez zamanda yasal prosedürleri aşıp keyfini sürersiniz
  3. ma10blk

Isveç 2018 Gezimiz

Çok teşekkür ederim. Gezinizi burada bizimle paylaştığınız için elinize yüreğinize sağlık sizin sayenizde gezmiş kadar oluyoruz. Selamlar saygılar
  4. ma10blk

Merhaba

Hayırlı olsun kazasız belasız keyfini sürersiniz inşallah
  5. ma10blk

Scout 800b Restorasyon Projem

Kolay gelsin çok güzel bir araç olacak. ilgiyle takip ediyorum.
  6. ma10blk

Uzun Bir Aradan Sonra Niva Aşkı

bence modelden ziyade önemli olan temiz bir araç olması
  7. ma10blk

Lada Niva'yı Tavsiye Edermisiniz?

4 sene 2. araç olarak işe gidip geldim dereye çamura girdim, uludağa çıkarken inerken kar küreme aracını bile solladım.:) ya benim şansım kötüydü ya da geneli böyle sanayiden çıkamadım. enjeksiyonlu lada alacaksan arıza tespit cihazına bağlat derim arızalarını muhakkak gör. beni en çok isyan...
  8. ma10blk

Motordan Başka Araca Bindiğinizde Ne Hissediyorsunuz?

yazın bende işe motorla gidip geliyorum kışın aracımla, maalesef takım elbise giyme zorunluluğum olmasa kışında binerim ama yapacak bir şey yok. kırmızı ışıkta 10 tane araç beklerken gidip en öne yerleşmenin keyfi bir başka herkese keyifli sürüşler Allah uzun yıllar bu keyfi yaşamayı nasip etsin...
  9. ma10blk

Herkese Bursadan Slm Lar

ağustos ayından bu yanına herhangi bir çalışma olmadı mı? merak ettim nasıl bir karavan yaptınız bizi de bilgilendirirseniz sevinirim. saygılarımla
  10. ma10blk

Terrano 2,4 Benzinli Rölanti Dalgalanması

Ynt: Terrano 2,4 Benzinli Rölanti Dalgalanması arıza tespit cihazına bağlanınca hemen göstermesi lazımdı bu kadar uğraşmaya gereksiz parça değiştirmeye de gerek yoktu, benim lada nivam varken kendim usta olmuştum, alırdım cihazı kendim bağlardım kodlarını araştırır kendim çözüm üretirdim. bence...
  11. ma10blk

Yeni Tanıtılan 2015 Lada 4x4(niva) Urban

Ynt: Yeni Tanıtılan 2015 Lada 4x4(niva) Urban Türkiye'de 7800 dolar olsa abs'li, klimalı, alaşım jantlı nivayı hiç düşünmem hemen alırım nerde o günler
  12. ma10blk

Karavanlandım Geldim

Ynt: Karavanlandım Geldim Hayırlı olsun kazasız belasız keyifle gezersiniz inşallah. özellikleri hakkında bir şeyler yazarsanız ve fotoğraflarını paylaşırsanız sevinirim.
  13. ma10blk

Allah'ını Seven Piyasayı Yükseltmesin !!

Ynt: Allah'ını Seven Piyasayı Yükseltmesin !! serbest piyasa ekonomisinde fiyat arz ve talebin bir noktada kesişmesi ile oluşur, dışarıdan suni şişirmeler bence pek etkilemez. 2. el araç piyasasında fiyatların yükselmesi normaldir, bayide ki sıfır araçların ötv'lerindeki artış 2. el piyasasına...
  14. ma10blk

Ynt: Allah'ını Seven Piyasayı Yükseltmesin !! serbest piyasa ekonomisinde fiyat arz ve talebin bir noktada kesişmesi ile oluşur, dışarıdan suni şişirmeler bence pek etkilemez. 2. el araç piyasasında fiyatların yükselmesi normaldir, bayide ki sıfır araçların ötv'lerindeki artış 2. el piyasasına...
  15. ma10blk

Ynt: Allah'ını Seven Piyasayı Yükseltmesin !! 2. el araç piyasasında fiyatların yükselmesi normaldir, bayide ki sıfır araçların ötv'lerindeki artış 2. el piyasasına da yansıdı dolayısıyla bizim talep ettiğimiz araçlarında fiyatları yükseldi. bu sitede rağbet gören araçların sıfırını kamu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri