Luckgreyhorse kullanıcısının son içeriği

1. L

Nora Marka Makralı Kablo 3x2,5

Merhaba Gezenbilir üyeleri, Aşağıdaki marka Makaralı uzatma kullanan var mıdır? Nora Makaralı Kablo 3x2,5 Mm 50 Metre Işıklı Profesyonal - n11.com önerir misiniz?
  2. L

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba, Bugüne kadar genelde sadece forum okuyan "sinsi :sunglasses:" bir takipçiyken, karavan siparişimizi verdikten sonra artık benim de içerik konusunda bir rol almam gerektiğini düşündüm ve üye oldum. Yakın zamanda daha aktif olarak burada bulunmayı düşünüyorum. İstanbul'da yaşamaya...
  3. L

Bizim Hikayemiz - Bir Karavancılık Makalesi

Yazı gerçekten çok güzel olmuş, karavanın sipariş vermiş ve teslim edilmesini bekleyen biri olarak zevkle okudum. Tebdil-i mekan konusuna ben de katılıyorum. Yıllar evvel ilk iş deneyimimde tanıştığım bir ingiliz müşteri bana "vazgeçemeyeceğin eşyaların, bir araba bagajından daha fazla olması...
  4. L

Tiny House Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Çizimler çok güzel olmuş. Maksimum yükseklik ne düşünüyorsun?
  5. L

Tiny House Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Merhaba, Forumdaki ilk mesajımı Tiny House konusunda yazıyor olmaktan çok mutluyum. Öncelikle şunu belirteyim bu evlerin statüsü ruhsat vs. gibi konularda ABD'de de çok oturmuş değil. Yeni yeni yayılan bir yöntem. Karavandan farklı olarak bunların amacı hareket etmekten ziyade barınma...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri