levent06 kullanıcısının son içeriği

1. levent06

Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı

Ynt: Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı yusuf arkadaşım iyi dileklerin için teşeşkkür ederim. sayın ümit tiryaki bey bir ara görüşelim.telefonunuzu not aldım.alakanız için teşekkür ederim.
  2. levent06

Ynt: Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı herkesin iyi dilekleri için teşekkür ederim. maalesef durumlar böyle.aracı aldım,projesinide çıkarttım,arabanın kupasını attık,komple ön göğsü çıkarttık,elektrik tesisatını komple elden geçirttik,şasesini 1 metre uzatıp,dingili ona göre...
  3. levent06

Ynt: Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı TÜM HERKEZDEN ÇOK ÖZÜR DİLEYEREK ,İŞLERİN BAŞINDA OLAMAM SEBEBİYLE USTALARIN GAZABINA ÜĞRADIM,VE ARACIM PARÇALANMIŞ HALDE VE 28.000 TL ZARARLA MAALESEF ŞİMDİLİK BU İŞİ BIRAKMAK ZORUNDA KALACAĞIM.BENİ BU PLATFORMDA İZLEYEN HERKEZDEN ÇOK ÇOK...
  4. levent06

Ynt: Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı bu hafta içi bir kaç yapım aşamasının görüntülerini gösterebilirim.
  5. levent06

Ynt: Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı sayın karavan1 iyi dilekleriniz ve temennileriniz için teşekkür edrim.söylediklerinizin hemen hemen hepsi başımdan geçti.birazda ticari sıkıntılarımdan dolayı biraz sürede zaman aşımına uğradım.ama bunu yapacağım.tüm forum üyelerinede...
  6. levent06

Ynt: Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı karavana biraz hız katayım,bu bölümleride vericeğim.yapım aşamasını bölük pörçük yayınlamak istemiyorum.bu yüzden bir aya kadar başladığım zamanlarda vereyim istiyorum. tekrar görüşmek dileğiyle; herkeze iyi akşamlar.
  7. levent06

Ynt: Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı teşekkür ederim yusuf biliyorumki buradaki tüm insanlar iyi niyetli ve yardımsever.bundan hiç şüphem yok.karavana başladığımı sende biliyorsun yusuf,hatta projesini çizdirdim ve tse den onayını aldırdım.aracın şu anki hali profilleri örülü...
  8. levent06

Ynt: Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı yusuf daha değil .biraz ara verdiğimden dolayı böyle oldu 1 aya kadar tekrar girişiceğim,bundan dolayı biraz gecikti,sen ve bu topici takip eden herkez kusura bakmayınız.2 aya kalmaz kesin fotoluk hale gelecek buna eminim işte. bundan...
  9. levent06

Ynt: Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı sayın deniz bey bu kışı zaman zaman aracın yapılmasına ayıracağım.inşallah yaz gibi biteceğini umuyorum. iyi akşamlar dilerim.
  10. levent06

Ynt: Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı yerli karavan camları üreten saly karavan var bildiğim kadarıyla,eğer ithal seitz s4 camlarından istiyorsanız, ya ithal edeceksiniz yada ege karavan veya imaj karavan dan alabilirsiniz.başka bilinen bir alma söz konusu ise buradan...
  11. levent06

Ynt: Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı sayın şekerpınarı destekleriniz ve güzel sözleriniz için teşekkür ederim.çalışmalarımın 1/4 bitti gibi. biraz zamana yayarak işi yapıyorum çünkü şu ana kadar araba hariç 20.000 tl harcadım ve bir 40.000 tl daha gidecek gibi.takdir edersiniz...
  12. levent06

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek) yusuf hayırlı olsun,kolay gelsin
  13. levent06

Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs) mehmet bey kolaylıklar dilerim,inşallah çok güzel bir karavan sahibi olursunuz. saygılarımla.
  14. levent06

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs) mehmet bey bende ankara dan istanbul a evraklarım yolladım bu şekilde çıktı.eğer yinede bir problem yaşarsanız bence dediğim firmaya yaptırın.bu şekilde kesin bir çözüme kavuşmuş olursunuz.
  15. levent06

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs) sayın yusuf arkadaşım benim aracım bildiğiniz ıveco daily 2.8 td kapalı kasa kamyonet.abs'si yok. bu araç dediğim şekilde dönüşmüştür.size derneğimizin yöneticilerinden de olan sayın cevdet çelikörs'ün yener mühendislik...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri